2726

دوستان علم ایموشن کد و بادی کد و ای اف تی جدای از قانون جذبه و علوم درمانگریه. چون دیروز در تاپیک برای یکی از عزیزان سو تفاهم پیش اومد اینجا توضیح دادم که در جریان باشین و بعد مطالب تاپیک رو بخونیدو سوال کنید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5448554/سوالاتتون-رو-در-حوزه-قانون-جذبایموشن-کد-و-بادی-کد-و-ای-اف-تی-جواب-میدم

❤آرامش از من آغاز میشود.❤خدایا ازت ممنونم که منو با قوانین الهیت اشنا کردی😍

میتونی ب من بگی چیکار کنم اعتماد بنفسم بالا بره؟؟ی تمرین بده ک حتما جواب بگیرم

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوس دارم ایموشن کدو یاد بگیرم منتهی خیلی پیچیده توضیحش میدن بعضیا  شما میشه واضح بگین برام

تست عضله رو بلدین ؟ کتابشو خوندین؟

2728
میتونی ب من بگی چیکار کنم اعتماد بنفسم بالا بره؟؟ی تمرین بده ک حتما جواب بگیرم

ای اف تی بزنی حتما جواب میگیری فقط باید روشش رو یاد بگیدی توی گوگل منابع و فیلمهاش هست 

ای اف تی بزنی حتما جواب میگیری فقط باید روشش رو یاد بگیدی توی گوگل منابع و فیلمهاش هست 

اولین بار شنیدم

ممنون

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤
تست عضله رو بلدین ؟ کتابشو خوندین؟

ی روش یاد گرفتم ک ب سمت جلو و عقب خم میشی ضمیر ناخودآگاه ج میده ولی نمیدونم با اهنربا چیکار کنم

میشه برای سلامتیم و حاجت رواییم یه صلوات یا حمد مهمونم کنی؟

ی مدت کتفم خیلی درد داشت این روشو امتحان کردم احساس گیر افتادم ترس بود سه بار آهنربا رو از بالای لب تا پیشونیم کشیدم خوب شد بعد یکیی دو روز..الان پام اینجوری شده .‌‌نمیدونم شایدم اشتباه انجام دادم

ی روش یاد گرفتم ک ب سمت جلو و عقب خم میشی ضمیر ناخودآگاه ج میده ولی نمیدونم با اهنربا چیکار کنم

اون تست اولیه است برای اشنایی با ضمیر بعدا بخوای برای احساس رها کردن این تستتون باشه سرتون گیح میره تو کتاب در ادامش چند مدل دیگه تست هست اونا رو تمرین کنید

اهنربا برای رفع احساساته که وقتی احساسات رو پیدا کردین روی مریدین حاکم میکیشن اینا رو کتاب کامل با عکس توضیح داده اگر کتابو بخونید متوجه میشین اینا رو نمیشه مختصر توضیح داد

میشه منم راهنمایی کنید چطور باید از قانون جذب استفاده کنم  خسته شدم انقدر به این در اون درزدم ...

خیلی راهها هست عزیزم شکرگزاری تلقین تصویرسازی ذهنی و ...

ی مدت کتفم خیلی درد داشت این روشو امتحان کردم احساس گیر افتادم ترس بود سه بار آهنربا رو از بالای لب ...

باید انقدر هی برای مشکل سوال کنید  رفع کنید تا بگه احساسی نیست دیگه نه اینکه فقط یکی رفع کنید

اون تست اولیه است برای اشنایی با ضمیر بعدا بخوای برای احساس رها کردن این تستتون باشه سرتون گیح میره ...

کتابو چند صفحش رو خوندم تا اونجایی ک عکسا هست و توضیح داده ولی بازم زیاد متوجه نشدم

2706