2737
2734
عنوان

دوستان بیاین راهنماییم کنید

167 بازدید | 35 پست

سلام بچه ها من و نامزدم داریم جدا میشیم تو عقد اخه پسره اونطور که میخام نیست تو هیچ زمینه ای مثلا چند روز پریودیم عقب افتاده بود به شوخی گفتم چکار کنم عقب افتاده چند بارم پرسیدم اول گفت نمیدونم به من چه بعدم گوشی رو قط میکرد. اصلا ن شوخی ن هیچی انگار بچه هست اصلا به خودش نمیرسه تورابطه  هم که ناتوانی داره... الان مامانم میگه مهرتو ببخش جداشو از ی طرف میگم اذیتش کنم به نظرتون چکار کنم؟؟؟ 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5455972/چله-زیارت-عاشورامیاین توی چله شرکت کنید 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

جداشو

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کار بدی که نکرده که بخوای اذیتش بکنی .مثل ادم بدون داد وبیداد یا هر رفتار بدی از هم جدا بشین 

کار بدی نکرده... ناتوانیشو اول ازدواج نگفته... کار بدی نکرده ی هزاری برام خرج نکرده

2738
مثلا تا حالا هیچی ازش نخاستم اونم برام خرج نکرده بهش میگم میخام برم بازار یا وسایل ارایشم تموم شده ه ...

چقد ریلکسه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

اذیت نکن بە نظرم 

وقتی راحت میتونی جدا شی دیگە دردسر واسە خودت درست نکن کە اونم لج نکنە بدتر بشە اوضاع

فقط هرچە زود تر از دستش خلاص شو چون آدمای سرد مزاج خیلی زندگی کردن باهاشون سختە

اصن جوونی آدم هدر میرە 

نداشتن تنها راه از دست ندادنه ...⁦☘️⁩
اخه دادگاه خیلی باید بری تا دستت به جایی برسه 

عزیزم خب این بستگی ب خودت داره مهریه هم حق توعه چرا باید بگذری اصن وقتی تو عقدی که میخونن برات میگن در قبال محبتی که میبینم خودم را میفروشم ؟؟؟و توام بله رو میگی تامام .

به روی خوذش نمیاره مثلا چند شب پیش گفتم حوصلم تو خونمون سر میره برام کاموا بگیر من بافتنی ببافم حتی ...

ای خدا با ایشون چطور آشنا شدی؟؟ 

خدا اگه طولش میده، قشنگترش میکنه ❤️
عزیزم خب این بستگی ب خودت داره مهریه هم حق توعه چرا باید بگذری اصن وقتی تو عقدی که میخونن برات میگن ...

عمرم اینطوری هدر میره ابجی از ی وکیل پرسیدم هر پرونده 1 سال زمان میبره

2706