2737
2734
اره بعضیا هم میگن با باقیمانده های از نسل موجوداتی که قبل از ادم وحوا روی زمین بوده ازدواج کردن

بله درست میگن

مطلب کامل رو پایین گذاشتم

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منطورم داستان عشق وعاشقی هابیل و قابیل بود

داستان عشق و عاشقی حتمی نیست

در قرآن اومده که قابیل هابیل رو به خاطر حسادت کشت 

حسادت در اینکه قربانی هابیل بهتر از قابیل است 

و قابیل به این موضوع حسادت کرد و گفت من با قل تو ازدواج نمی کنم تو هم نباید با قل من که زیباتر است ازدواج کنی

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…
خیلی دوست دارم بدونم این داستانا از کجا اونده؟؟ کی میتونع داستان اولین آفریده های خدا رو نقل کنه😕

منم نمیدونم ازکجا اوردن ولی من از کتاب ادم و حوا خوندم 

خیلی چیزای جالب دیگه هم نوشته بود از قبل افرینش تا زمان مرگ ادم وحوا

مالـفیسـنت :                                     Maleficent یا مـالفیسِـنت ؛ ملکه قلمرو جادویی مـوزر || یک پری جوان با دو بال بزرگ وزیـبا💫            "اِستِفان ، جوانک روستایی جاه طلبی که درجنگلی در دور دست ها، مالفیسنت را می یابد و به او کمک می کند ... و این ، آغاز یک رابطه احساسی میان یک پری و انســـان می شود؛  غافل از آنکه، استفان ،در اندیشه رسیدن به تاج وتخت پادشاهی بود. که شرط آن ،بال های زیبای مالفیسنت بود (زیرا شاه مالفیسنت را بسیار قدرتمند میدانست و به دنبال نابودی او بود ...)                        شب هنگام ، مالفیسنت ، استفان را دید ؛ با خوشحالی به سمتش پرید ، بال هــایش را بست و سرش را بر شانه ی او گذاشـت و لبخند زنان به خواب رفــت.                     سحرگاه چشمانش را باز کرد ، استفان را ندید ؛ خواست دنبالش بگردد ، امـا زمین خورد ؛ بالــــهایش نبود ... استفان بالهایش را بریده بود ... وآن روز تبدیل شد به پری شرور ... او شرور نبود ... انسانها او را مالیفسنت کردند.. " اگه دوست داشتید حرفی بهم بگید، اینجا بنویسید 👇   https://abzarek.ir/service-p/msg/839149
2731

منم به این موضوع فکر کرده بودم و راجبش تاپیک زدم بعد واقعیت و فهمیدم و الان دارم پشما هایم رو از رو زمین جمع میکنم😂😂😂😂

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
2738

دو تا نظریه وجود داره یکی اینکه هر برادر با خاهر غیر جفت خودش ازدواج کرده .بچه هاشون دوقلو بودن بچه اینجوری حساب کنید

نظریه دوم ک خداوند از بهشت همسران اسمانی فرستاده براشون

یادش در قلبم ،همچون اذان در کلیسا دورتر از دور

قابیل یه خواهر دوقلو داشت بدنیا اومدنی هابیل هن همینطور یه خواهر دوقلو داشت خواهر هابیل با قابیل ازدواج کرد خواهر قابیل با هابیل ازدواج کرد آره خواهر برادر ازدواج کردن چون اونموقع خانواده دیگه ای نبود

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد

من شنیده بودم هر کدوم با خواهر دوقلوی اون یکی ازدواج کردن

بعدا خدا اژدواج خواهر برادرارو حرام کرده قبل از اون تو خیلی  از ادوار گذشته مرسوم بوده

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
2706