2737
2734

دوست صمیمیم (فامیلمون هست)از یه پسره تو دانشگاه خوشش اومده بود یعنی پسره هم از دوستم خوشش اومده بود

خانواده جفتشون تا شش ماهی مخالف بودن در حد شدیددد الانم جفت خانواده هاشون دلی مخالفن و دنبال بهونه و الان قراره بیان خواستگاری دوستم

لرا از چه چیزایی خوششون میاد ازچیا بدشون میاد؟؟؟؟

رسماشون چجوره؟؟

میدونم خانواده تا خانواده فرق داره اما میشه کلیات رو بگین لطفا

دوستم صورتش متوسط رو به خوبه خیلیییی مهربون ومهمون نواز وباتربیت و با شعوره واقعا

خواستگارم زیاد داشته برای همین خانوادش مخالفن که تو اینا این همه خوب بودنو رد کردی بری بشی زن غریبه؟؟

بنظرتون خانواده پسره راضی میشن پسرشون بیاد شهر ما زندگی کنن؟

البته ما رسم جهازمون کامل این شکله  که همه جهاز با دختره از شیر مرغ تا جون ادمیزاد بهترین مدل رو برای دخترشون میخرن

خرید هم پدر دختر برای پسر کت شلوار وسشوار وکیف سامسونت و.... میخره

خانواده پسرهم باید برای عروس لباس مجلسی وطلا اینا بخرن

پول جشن بله برون با پدر عروسه پول عقد و عروسی با داماد(هرچند پدر عروس کامل هرکجا کم باشه کمکشون میکنه)

سر عقد خانواده داماد 6 النگو+ سرویس به عروس میدن

خانواده عروسم نیم ست میدن یا چند تا النگو( حالا اونایی پولدارن جفتشو البته اکثرا همون چنتا النگو )+یه سرویس

این دوست من باباش براش ماشین خریده خونه هم براش ساخته خودشم دانشجو پزشکی کرمانه 

خیلیم این پسرو دوس داره خیلییی زیاد

همه ترسشم اینه نکنه رسمامون بهم نخوره همش استرس داره

به پسره هم گفته پسره بهش گفته فکر ایناشو نکن باز استرس داره 

میشه راهنمایی کنین

مهریه هم حدود 314 به بالا یا همون 314 تا سکه میذارن+نصف خونه ای که به نام داماد باشه(اگرم داماد خونه نداشته باشه مینویسن تو عقدنامه که نصف خونه ای که داماد به نامش بعدا بخوره یا بسازه و یا بخره فرق نداره)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خودم عروس لرام ..خیلی غیرتین .خیلی رو پوشش حساسن ..ولی در کل ادمای ب شدت خوبین .خیلی خونگرمن .خیلی زن دوستن ..من اینا رو بر اساس ادمایی ک اطرافم دیدم میگم ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
بنظرتون خانواده پسره راضی میشن پسرشون بیاد شهر ما زندگی کنن؟ البته ما رسم جهازمون کامل این شکله &nb ...

خانواده پسره کدوم شهرن،؟ اگه دوست داشتین جواب یدین

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
2738
بنظرتون خانواده پسره راضی میشن پسرشون بیاد شهر ما زندگی کنن؟ البته ما رسم جهازمون کامل این شکله &nb ...

دوستت کجاییه

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
لر نیستم ولی فکر کنم دختر خوش قد و بالا دوست دارن 

قدبلند نیس

ولی پسره خوشش اومده

اما چهره خوبی داره

ممکنه خانواده اش هم توی چهره و هیکل طرف دخالت و مخالفت کنن؟

لر نیستم بختیاری هستم😌ولی وقتی خانواده ها مخالفن اصراری به این ازدواج نداشته باشن چون در آینده براشون دردسر میشه و همین خانواده ها بینشونو مدام خراب میکنن....

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

لرا خوبن ولی پسر دوستن

❤زندگی همچون بادکنکی است ❤                                                                           در دستان کودکی               که همیشه ترس از ترکیدن آن                                                                        ❤  لذت داشتنش را از بین میبرد ❤
2706