2737
2734
عنوان

از پدرشوهرم متنفرم

630 بازدید | 28 پست

حالم ازش بهم میخوره 

اصلا دوسش ندارم

اصلا رفتار درستی با نامزدم نداره 

همش خوردش میکنه همش جلو من یا قیافه میگیره واسه نامزدم یا تند حرف میزنه باهاش اینم هیچی نمیگه 

اصلا دوست ندارم ببینمش 

پدرشوهر شماام اینجوریه یا شانس منه این

آخه همه پدرشوهراشون خوبن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

پدرشوهر من خیلی مودبانه با بچه هاش صحبت میکنه 

پدرشوهرم واقعا خوبه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

اینکه والدین چه رفتاری یا بده بستونی با بچه هاشون دارن به ما ربطی نداره..چون اینا سالها پدر و بچه بودن ما از وسط راه رسیدیم نیمدونیم چی به چیه..

شوهرت اگر مشکل داره قطع رابطه کنه چر ادامه میده؟وقتی شوهرت سکوت میکنه پس عادت داره یا خودشو محق میدونه یا مثل شما دنبال حاشیه نیست

درست نیست اینطور صحبت کردن..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

کاری نداشته باش بهشون پدر  پسر هستن اگه دلت واسه نامزدت میسوزه سر کوب بهش نزن ک احترامتو ندارن 

کنارش باش تا میتونی باهاش مهربون باش 

درسته هرچی باشه پسرشون دیگه خودش داره خانواده تشکیل میده باید احترامش رو داشته باشن 

ولی نمیفهن تو نمیتونی کاری بکنی تنها کارت اینه بزار همسرت بهت پناه بیاره و درد دلاشو پیش تو بگه و تو هیچ وقت اینا رو ب روش نیار بعد ازدواجتون رفت شد ها رو کمتر کنید و قبل هر رفتن اونجا از همسرت بخوا که حرفی نزنه بی احترامی بشه و تو ناراحت بشی بگو دوس ندارم بهت بی احترامی بشهوجلو من پس حرفی نزن ک جوابتو بده 

2706