2726
عنوان

از بین رفتن اعتماد

379 بازدید | 46 پست

حالم خیییییلی بده....

کمکم کنید

اگه بفهمید شوهرتون عکس و فیلم مستهجن دیده چی کار میکنید؟؟

چند وقته فهمیدم

دیگه مثل قبل تو رابطه جنسیمون هیجان ندارم و لذتی که قبلا میبردمو نمیبرم

بالاخره اون عکسا با واقعیت فرق داره و یه جوری عکس میندازن که طرف بیشتر لذت ببره

خییییلی خستم

حالم از این دنیا و کثیفیاش بهم میخوره

دلم میخواد بمیرم

اول میخواستم خودکشی کنم ولی حالا دوس دارم جدا بشم

کمکم کنید.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگ بفهمی شوهرت رابطه ی جنسی داشته چی 😔 منم مثل تو حالم از دنیا و کثیفی هاش بهم میخوره .. حتی از راب ...

😔دقیقا خیلی بدهه 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

عزیزم خیلی از مردا میبینن ولی خانماشون متوجه نمیشن. معمولا هم وقتایی اینا رو میبینن ک تنهان یا چند روزی از اخرین رابطشون گذشته و الان دلشون میخواد ولی زمان درستی نیست. مثلا سر کارن، یا لنگ ظهره یا شما درحال انجام کاری هستی

این تجربه شخصی من بوده. متوجه شدم همسرم چند بار تو نت سرچ کرده و دیده. بعد با شوخی بهش گفتم اینا چیه ک سرچ کردی خندید گفت فقط از رو کنجکاوی بوده و بعدش خیلی عذاب وجدان گرفتم

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
همدردیم ؟؟

اره من خیلی وقته بیخیال شدم از بس فکر میکردم افسرده شده بودم

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

واقعیت اینه متاسفانه دیدن فیلمها وعکسهای ناجور تو بیشتر مردا رایجه البته بعصیها مقیداتی دارن یانگاه نمیکنن یا کمتر نگاه میکنن وپیدا کردنشون شاید غیر ممکن باشه یا خیلی سخت ولی درمورد شما بهتره احساستو به همسرت بگی وبگی حس خوبی نداری بخاطر زندگیمون نگاه نکن یا اگه ادم مذهبیه بهش بگو نگاه کردن به این چیزا گناه خیلی بزرگیه شاید اثر داشته باشه ولی درمورد طلاق بیشتر فکر کن شاید بتونی با حرف واینکه به خودت بیشتر برسی بشه شاید شوهرت سربراه بشه 

عزیزم این یجور اعتیاده . 

ببخشید ولی من خودم چن وقت صبح و شبم این فیلما بود جوری بودم که قبل رابطه نبینم از رابطه ام لذت نمیبردم. همسرم برام کم نمیزاشت ولی من پرتوقع شده بودم. تا اینکه تصمیم گرفتم ترک کنم و موفق شدم. باهاش حرف بزن سعی کن بیشتر پیشش باشی. وقتش پر باشه. بیکاری هم یکی از دلایل دیدن اینجور فیلماست

وااا خودکشی بخاطر فیلم پور*ن دیدن شوهر؟ باهاش حرف بزن حلش کن

مناسفانه کلا آدم حساسی هم هستم یعنی اگر یه خانم نامحرم با همسرم شوخی کنه (شوخی عادی) خیلی ناراحت میشم
یا وقتی فیلم خارجی (که تو تلویزیون پخش میشه) میبینن که بازیگر زن زیبایی داره ناراحت میشم

واقعا خسته شدم....

از این حساسیتامم خستم

احساس میکنم نباید اصلا ازدواج میکردم

2706