2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
وقتی اون بی احساس هست بهتره مثل خودش باشی با متوجه کارش بشه ولی خودت شاد باش به خودت توجه کن قبل از ...

میدونی خیلی خستم خیلی افسردم کرده نمیتونم شاد باشم

خیلی خییلی خییلی همه کار کنی به چشمش بیای،همه خوبیا و زیباییتو ببین جز اونی ک باید ببینه

دقیقا من آرایش میکنم بعد میگم چرا تو ازم تعریف نمیکنی بعد یه دلیل مسخره میگه تو بدون آرایش خوشگلتری با اینکه بدون آرایشم چیزی ازش ندیدم 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
خیلی درکت کردم. شوهر من وقتی ناراحتم هیچوقت نمیتونه آرومم کنه. میره تو خودش. خیلی خوبه آدم یکیو داشت ...

هیچ وقت نمیتونه آرومم کنه حسرت رو دلم مونده یه بار چیزی تو.مخم باشه بهم یه انرژی بده یه امید بده یه حس خوب بده اما هیچ وقتت

2738
هیچ ویژگی خوب منو نمیبینه اما کافیه یه ویژگی بد داشته باشم همون خااار میشه میره تو چشمش

آره واقعا. اطرافیانش یه خوبی دارن ده تا بدی فقط اون خوبیه رو میبینه. تو صد تا خوبی داری یه بدی فقط بدیتو میبینه. حس میکنم خوب که باشی دیگه میشه وظیفه وکسی بپای خوب بودنت نمیذاره و فقط هر روز توقع میره رو توقع

دقیقا من آرایش میکنم بعد میگم چرا تو ازم تعریف نمیکنی بعد یه دلیل مسخره میگه تو بدون آرایش خوشگلتری ...

اره شوهر منم دقیقا همینه 👍میگ بدون ارایش خوبی اما بدون آرایشم پیشش هستم هیچ حرفی نمیزنه 

سنتی شوهر نکنید 

تا شوهرتون رو خوب بشناسید 

تو ازدواج سنتی عشق بوجود نمیاد اون چیری که هست اجبار به دوست داشتنه

کاش نسل ازدواج سنتی منقرض بشه 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
آره واقعا. اطرافیانش یه خوبی دارن ده تا بدی فقط اون خوبیه رو میبینه. تو صد تا خوبی داری یه بدی فقط ب ...

اره به خدا شوهر من هیچ وقت خوبی های منو نمیبینه هیچ وقت

عزززززیزم درکت میکنم با تمام وجود چون تجربه کردم مخصوصا اگه خیلی احساسیم باشی داغون میشی

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
هیچ وقت نمیتونه آرومم کنه حسرت رو دلم مونده یه بار چیزی تو.مخم باشه بهم یه انرژی بده یه امید بده یه ...

منم همینطور. تازه خودشم افسرده میشه من باید برم بهش حال خوب بدم. خودم هیشکیو ندارم به فکر حالم باشه و وقت ناراحتی انرژی و انگیزه بهم بده

2706