2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🙄🙄🙄🙄🙄

اعتماد به نفس بعضی ها رو ینجه داشت سالی دوبار زعفرون میداد 

برو دست و پاش بیفت گل

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
یادش بخیر منم زیاد باهاش دعوا میکردم قهرم میکردم تازه😑😐

یعنی هم دعوا میکردی هم ادامه میدادی کارتو باهاش؟

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
یادش بخیر منم زیاد باهاش دعوا میکردم قهرم میکردم تازه😑😐

🙄

واقعا دانشگاه ها مهد کودک شده

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2738
🙄🙄🙄🙄🙄 اعتماد به نفس بعضی ها رو ینجه داشت سالی دوبار زعفرون میداد  برو دست و پاش بیفت گل

ن بابا عمرا،،،بخدا منو یکسالو نیم سرکار گذاشته یه اشتباه رو دوبار انجام داده مقصر اونه حتی مدیر گروه و ریس دانشگاهم قبول دارن ک اون اشتباه کرده

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
یعنی هم دعوا میکردی هم ادامه میدادی کارتو باهاش؟

آره زنگ میزد میگفت بیا انجام بدیم کارارو خخخ مقاله م آخه داشتیم مینوشتیم واسه اونم مهم بود

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
هوای استادو داشته باش تو جلسه دفاع میتونه هواتو جلوی ممیزها داشته باشه

مسخره نکتیدا 

این جلسه دفاع چیه ؟

مگه غیر این هست که از مقاله خودمون دفاع کنیم ؟

این وسط مگه ممکنه چه مشکلی پیش بیاد ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
🙄 واقعا دانشگاه ها مهد کودک شده

مهدکودک نیس وقتی نتیجه زحمت یه هفته ت میشه هیچی و طرف میگه نه برو دوباره انجام بده و ایرادای الکی بگیره موهم رو کله ش نمیذاشتی چه برسه به دعوای لفظی و دلخوری

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2706