2733
2734
عنوان

چرا هیشکی نمیاااااددددد

119 بازدید | 33 پست

تاپیک میزنم کسی نمیاااادد....یه کرم خیلی خوب معرفی کنید کرم شب یا ویتامین سی نمی‌دونم ...هر چ بلدید ...ی چی که صورتمو سر یه ماه خوشگل و سفید وصافتر  کنه ...پوستم چربه منافذ باز داره مستعد جوشه...لطفااااا بگیدددد....

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!

ای فیس 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرم ویتامین سی فلور شاپ

برای منافذ باز تجربه ای ندارم 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2731

بلد نیستم

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
ای فیس 

ای فیس چیه

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
2738
سرم ویتامین سی فلور شاپ برای منافذ باز تجربه ای ندارم 

این سرم خودت استفاده کردی؟؟؟

ویتامین سی لانژه یا کرم شب لانژه اینا همه تخصصی هست و دکتر مینویسه خودتون هم میتونید از بیرون تهیه ک ...

خوبه تاثیر داره؟؟؟ طولانی مدت اثرشو می‌ذاره ؟؟ 

فقط آلوورا 

ژل آلوورا باید هیدراته باشه... 

نمی شه از ژل خالصی که توی برگ هست استفاده کنید... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
این که ناراحتی نداره. اگه شرایط دکتر رفتن دارین برین دکتر. هرچند خودم اصلا دل خوشی از دکتر پوست ندار ...

فعلا شرایط دکتر رفتن ندارم 

این سرم خودت استفاده کردی؟؟؟

من نه... 

مامانم 

من نه...  مامانم

چ تاثیری گذاشت

2706