2737
2734

یه درمان اساسی بهم بگین..ماسک خونگی هم زدم اما افاقه نکرد..همه اطافیانم سفید هستن بدون لک...از این پماد شب ها هم زدم هیچ...یه راه درست حسابی چیع

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

پستام کجا بزارم نی نی یار حذف کنه مرسی

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فکر کنم‌تنها راه برا لکه صورت مزونیدلینگ هست چون دوستمم رو گونه هاش لک بود پارسال انجام داد تا حالا برنگشته منم صورتم لکه دار شده گفتم انجام بدم کرم هایی که تبلیغ میکنن هیچ فایده ای نداره من خودم استفاده کردم

پستام کجا بزارم نی نی یار حذف کنه مرسی

نمیدونم عزیز

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
لیزر پوست

سفید میکنه رنگ پوستو

2738

عزیزم صابون زینک اکساید ویرگو که مخصوص پوستای تیره وپر لک وجوش هستش وپیشنهاد میدم واقعا خوبه من پوستم روشنه اماالان خیلی روشنتر شده طوری که کرم نمیزنم قیمتشم مناسبه 

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
فکر کنم‌تنها راه برا لکه صورت مزونیدلینگ هست چون دوستمم رو گونه هاش لک بود پارسال انجام داد تا حالا ...

رنگ پوست وسفید میکنه

اگر لک قهوای داری لیزر نکن چون سیاه میشه وبدتر میشه...اب فراوان بخور از ویتامین Eهم روی لکها استفاده کن وهم بخور روزی یکی...خواب کافی وآرامش .خیلی موثره..درضمن با شامپو بچه پوستتو بشور.ضدآفتاب مناسب پوستت استفاده کن.وصبور باش 

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
عزیزم صابون زینک اکساید ویرگو که مخصوص پوستای تیره وپر لک وجوش هستش وپیشنهاد میدم واقعا خوبه من پوست ...

همین که پمادش هست؟واقعا سفید میکنه؟صابونشو از کجا گرفتی

اگه باردار نیستی درمان شروع کن از طریق دکتر پوست.. 

البته صابون زردچوبه بهمراه کرم شب آووکادو هم روی خیلیا جواب میده هم ضدلک هست هم ضدجوش هم زود سفید میکنه.. من قبل بارداری استفاده کردم خوب بود ولی الان باردارم همه چیز گذاشتم کنار صورتم جوش زده.. 

اگر لک قهوای داری لیزر نکن چون سیاه میشه وبدتر میشه...اب فراوان بخور از ویتامین Eهم روی لکها استفاده ...

ویتامین ای پماد یا قرص؟

2706