2726
عزیزم من خودم تو اینکارم میدونم دقیق چی به چیه از چه راههایی وارد میشن

عزیزم حالا که اطلاعات داری میشه چندتا سوال بپرسم ازت؟ نگرانم

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
یه سوال دارم عزیزم.چرا پلیس این شیاد هارو نمیگیره که اینطوری شیاطینو  راهشونو به زندگی مردم باز ...

اتفاقا فتا به این مورد خیلی خوب رسیدگی میکنه کسانی که زیادی پیله میکنن به سایت و مدام فالگیر معرفی میکنن یا فال میگیرن رو تذکر بدیم گوش ندن معرفی میکنیم فتا که بساطشون جمع بشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال دارم عزیزم.چرا پلیس این شیاد هارو نمیگیره که اینطوری شیاطینو  راهشونو به زندگی مردم باز ...

چون روند شکایت در ایران طولانیه 

و هویت شاکی و مشتکی باید مشخص باشه

شاکی دوست نداره هویتش مشخص شه و وقت بزاره اینهمه

فالگیرا و دعانویسا هویتوش الکیه سیم کارت و  کارت بانکی بنام خودشون نیست مجهوله آدرسشون 

و ......

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
اتفاقا فتا به این مورد خیلی خوب رسیدگی میکنه کسانی که زیادی پیله میکنن به سایت و مدام فالگیر معرفی م ...

عزیزم من یه سوال برام پیش اومده نگرانم میشه از این خاموم بپرسم ؟

2728
اتفاقا فتا به این مورد خیلی خوب رسیدگی میکنه کسانی که زیادی پیله میکنن به سایت و مدام فالگیر معرفی م ...

اینجا بله ولی تو زندگی واقعی هم همینطوره؟ خیلی ها هم هستن اصلا اطلاعاتی توی این زمینه ندارن فکر میکنن اینجور ادما پاک هستن و رجوع میکنن به اینها

دیشب اخبار نشون میداد که از طرف رمالها و جادوگرها به یه سری ادم پول داده بودن که برن تو طبیعت و کفتارهارو شکار کنن .واقعا خیلی دردناک بود 😔

متاسفانه خیلیاشون مجهول الهویت هستن 

سیم کارت یکی دیگه دستشونه

شماره کارتی که میدن برای خودشون نیست 

و هر چند وقت یکبار عوض میکنن 

برای همین مدام نیاز دارن تبلیغات بشه اینجورجاها براشون

مرسی اومدید

اینجا بله ولی تو زندگی واقعی هم همینطوره؟ خیلی ها هم هستن اصلا اطلاعاتی توی این زمینه ندارن فکر میکن ...

بله کسی باشه زنگ بزنه به 110 بساطشون رو تو واقعی هم جمع میکنن برای فالگیرا خوب عمل میکنن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
متاسفانه خیلیاشون مجهول الهویت هستن  سیم کارت یکی دیگه دستشونه شماره کارتی که میدن برای خودشو ...

آی پی محلی که هستن رو نمی تونن کاری کنن کافیه ما اطلاعات کاربر رو بفرستیم فوری میفهمن کجا هستن

بیا تاپیکا من ازم بپرس  نمیدونم حخوندی یا نه تگت کرده بودم

باشه عزیژم کامل نخوندم همشو بخونم میپرسم ازت

محو نشدم فقط ازت خوشم نمیاد دوست ندارم بحثو کشش بدم نمیدونم فک میکنی کی هستی قضاوت بیخودی هم نکنین ل ...

ادامه ندادی چون حاضر نشدی مسولیت حرفای مسخره که زدی تاپیک قبلیت رو داشته باشی 

و خودت یک قربانی هستی که بقیه هم میخواد طعمه کنه

وگرنه این همه خانم امدن خوندن جوابیه منو و پشت دستشونو داغ کردن و اعتراف کردن و توبه

شما دوست داری ادامه بدی به خودت مربوطه 

بقیه رو گمراه نکن 

مسول باش

عزیزم من یه سوال برام پیش اومده نگرانم میشه از این خاموم بپرسم ؟

بپرسین

باشه عزیژم کامل نخوندم همشو بخونم میپرسم ازت

خودش میگه زندگی واقعیم کسی نیستم میخواهی ازش بپرسی ? اونا تو مجازی میگن روالیم از نزدیک فنان خودش که دیدی گفت! 

غیر مجازیاشونم که سگ لرز میزنن از پلیس و غیرقانونی فعالیت میکنن ! راست میگن برن زبون بند برای پلیس بزنن خب خخخخخ

2706