2733
2734
پافشاریت پس مشخص شد برای چیه  نه اینجا هر کسی گول نمیخوره  خداروزی حلال قسمتتون کنه  ...

وقتی کامل اطلاع ندارین الکی کسی رو قضاوت نکنید

در خصوص هرچیزی انقد راحت نظر ندید 

کامل باید براتون توضیح داده بشه. و ضمنا مستند جن استاد رائفی پور هم نگاه کنید 

من دعا نویسی نمیکنم

فال و فالگیری هم فقط به صورت سرگرمیه

به تمام نی نی سایتی ها گفتم فقط فانه

توقع چیزی از پیشگویی نباید داشته باشه کسی

نع ولی یکی هست که خیلی قبولش دارم 

سلام شرکت تو تاپیک های دعانویسی و فالگیری ممنوع هست و خصوصا کسی رو معرفی کنین بگین خوبه دسترسیتون بسته میشه 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی کامل اطلاع ندارین الکی کسی رو قضاوت نکنید در خصوص هرچیزی انقد راحت نظر ندید  کامل باید ب ...

پستم تو این تاپیک رو بخونین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
کیه طرف؟غیر حضوری هم میگیره؟ قیمتش چنده 

سلام تاپیک دعانویس و فالگیر ممنوعه و دسترسیتون بسته میشه

2728
تو از رو نمیری اینقدر تبلیغ میکنی?!! @نی_نی_یار_5    

اگه میدونست رفتن سراغ اینجور آدما یعنی کفر در برابر خدا یعنی خوش آمد گویی به قدمهای شیطان تو زندگیش این کارو نمیکرد ولش کن عزیزم 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
سرکتاب با حروف ابجده و ربطی به شخصی که میگیره نداره، سرکتاب واحده با حروف ابجد در میارن اعداد رو و ...

در عجبم نمیدونی چیه ? برو مطالعه کن همونجا بنویس بالخره نظر اینکاره مهمه برامون

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
سلام شرکت تو تاپیک های دعانویسی و فالگیری ممنوع هست و خصوصا کسی رو معرفی کنین بگین خوبه دسترسیتون بس ...

نمیددنستم عزیزم ببخشین

شاید بلد نبودم نگهت دارم... اما قبول کن توهم موندنی نبودی!
2738
همش تبلیغ اون یارو رو میگنی که قبولش داری که فکر کنم خودتی البته چون تاپیک زده بودی سوال ماورا بپرسی ...

محو نشدم فقط ازت خوشم نمیاد دوست ندارم بحثو کشش بدم نمیدونم فک میکنی کی هستی قضاوت بیخودی هم نکنین لطفا

شاید بلد نبودم نگهت دارم... اما قبول کن توهم موندنی نبودی!
خدارو شکر  الهی در زندگی غیر مجازیت هم ادامه ندی  و اگاهیتو ببری بالاتر

یه سوال دارم عزیزم.چرا پلیس این شیاد هارو نمیگیره که اینطوری شیاطینو  راهشونو به زندگی مردم بازمیکنن؟

2706