2733
2734
عنوان

جاری هاتون براتون قیافه میگیرن شما چه واکنشی نشون میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 36 پست

منم قیافه میگیرم 

من جاری بزرگم همششششش تو فیافس 

منم اصلا انگار وجود نداره نگاش نمیکنم از لجش بگو بخند میکنم محل نمیذارم یه جاییش قشنگگگگ میسوزه

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاریم اصلا از من خوشش نمیاد دخترش همسن منه ولی خیلی حسوده، ولی من رفت و آمد میکنم باهاشون بخاطر شوهرم و برادرش نمیخوام بخاطر این رفتارای بچه گانه اونا از برادری بیوفتن، مگررررر اینکه بهم توهین بشه 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 

ما واسه همدیگه خودمون را نمیگیریم

روابطم ن معمولیه

نه شیفته و شیدای همیم نه دشمن

ولی دوتا خواهرشوهرم و مامانشون دوست ندارن ما با هم خوب باشیم😁

مرتب از زبون یکیمون به اونی حرف میزنن😜😜😜

ولی چون میشناسیمشون اهمیت نمیدیم

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2731

خدا زن عمو های منو نصیب همتون کنه درد و بلاشون بخوره تو سر هر چی جاری انقدر خوبن البته هر کدومشون بدی های خودشو داره ولی جاری بازی در نیوردن کلا مامانم اینا. و با جاریاش رابطشون خوبه 

کوچول موچولو اقامونم 🙈😍

اگه ادم مزخرفی باشه برای همیشه دایورتش میکنم به سوراخ ماتحتم

هر آدمی رو لایق رفت و آمد و معاشرت نمیبینم

توام آدم حسابش نکن

هر جور احترام میزاره همونطور باهاش برخورد کن

یه برادر یه خوار داشته ده سال پیش تو تصادف فوت کردن 

کلن آدمیم با هیچکس قاطی نمیشم که اگه داشتن بخوان بگیرن 

الان نامزد کر م به مادرشوهرم در حد سلام و احوالپرسی

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2738

من جاریم ازم ۱۲ سال بزرگ تره یه دو ماهی هست هر جا میبینمش قیافه میگیره . بزار راحت باشه چون فک کنم خودش هم نمیدونه چرا من که طبیعی رفتار میکنم مثل همیشه ازم بزرگ تره احترامش واجبه 

خدایی که به شدت کافی است 
اگه ادم مزخرفی باشه برای همیشه دایورتش میکنم به سوراخ ماتحتم هر آدمی رو لایق رفت و آمد و معاشرت نمی ...

واینکه چه طوری رفتار میکنی وقتی بااراول دیدیش یابری خونه مادرشوهرت اونم باشه بلند میشی کار میکنی یانه😁

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌

ببخشید استارتر من پریودم برا بار دوم عقب افتاده امپول زدم کیستم ندارم مجرد هستم دارم از استرس میمیرم نکنه بچه دار نشم ترسم الکیه؟ شما شده امپول بزنین و بچه دار شین بعد ازدواج؟ 

ببخشید استارتر من پریودم برا بار دوم عقب افتاده امپول زدم کیستم ندارم مجرد هستم دارم از استرس ...

من عزیز امپول میزنم واقدامم هنوز بچه دارنشدم 

عقب افتادن پریود از استرس 

استرس نداشته باش پریود میشی 

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌
2706