2737
2734
عنوان

اشپزحرفه ای ها بیاین زوود

226 بازدید | 41 پست

بچه ها من یک شنبه دعوتی دارم دوستام هستن و میخوام قورمه درس کنم ب نظرتون ایده ای دارین ک عالی بشه خودمم درس کردم ولی میخوام متفاوت باش اخه مث شام ایرانی نمره میدن🤣توروخدابیاین نظربدین چیکارکنم?

سبزی رو خوب سرخ کن یعنی کااامل خیلیا زیاد سرخ نمیکنن رنگش خوب نمیشه

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من لیمو رو پوست و هسته اش رو میگیرم میریزم تو قرمه..سبزیشم حسابی سرخ میکنم مخصوصا برگ سیر خرد کردم باهاش مخلوط میکنم...نصف استکان آب غوره هم دست اخر میریزم توش ترش و خوشمزه میشه

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!
2738

اواخر پخت یکم شنبلیله خشک بریز تو قرمه سبزی.

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

عزیزم اولش که پیاز داغ دریت میکنی یک نصف قاشق شنبلیله خشک ویک نصف قاشق نعنا خشک هم بریز تفت بده با پیاز و زردچوبه 

عطر و بوی خیلی خوبی میگیره

اگر هم لوبیا چیتی بزنی خیلی قشنگ تره

من واسه چیزی که میخوام میجنگم این قانون منه👍🏻

من معوملا قرمه رو اینجوری درست میکنم

گوشتا رو تف میدم بعد توش اب و یکم دنبه (بجای روغنش ) مییرزم یکمم ک جوشید نمک میریزم کلا قرمه باید شور باشه ن خییل شورا ولی باید یکم شور باشه در کل

ولی نارحت نشی تو کرونا مهمومنی؟ اونم دوستات ک نمیدونی مثبتن با منفی؟

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  
من سبزی قوطی میزنم اشکال نداره?

استفاده نکردم تاحالا ، بعضی موقع هاا حالا سبزی گیر نیاد خوبه ، ولی سعی کن از سبزی تازه استفاده کنی 

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2706