2737
2739

خیلی خوبن من یه سری ناشر میگم برای سیره شهدا اکثرا کتاباشون خوبن..

برای سیره شهدا : نشر شهید کاظمی . نشر شهید ابراهیم هادی . نشر روایت فتح

برای کتابای اخلاقی نشر یادم نمیاد ولی کتابایی که راجع به علماست مثل آیت الله بهجت و مجتهدی خوبن بخونیدشون.

اینم پیشنهادای من به شما  

مرسی

ولی من واقعا حالشو ندارم بخونم 

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکممم کتاب های روانشناسی و تربیت کودک بخونید یه روانی تحویل جامعه ندید

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
2731
2738

چرا زندگینامه  آدمای موفق و نخونیم؟

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
آره قشنگه ولی بعید میدونم بهشت بره            

شما خدایی؟

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
عقده ای زودن تا چ حد 😂 کاش مامانت میخوند بچه ای مثل تورو تحویل جامعه نمیداد ☺

اشکال نداره حالا یه حرفی زدن دیگه حالا اون کتابا هم خوبن دیگه . انشالله که منظوری نداشتن نیازی نیست جواب بدیم اشکالی نداره.

2706