2726
عنوان

خانومایی ک نی نی دارن و دست تنهان...

168 بازدید | 26 پست

من بچم دوهفته دیگه ۵ماهه میشه و میخوام غذا بدم بهش بعد تنهام و کسی نیست بچمو نگه داره ک براش غذا اماده کنم 

میخواستم ببینم شما چجوری غذای نی نی رو اماده میکردید؟؟

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سخت نگیر عزیزم کاری نداره ک ...منم از بعد زایمانم تنهام هیچکس و خونم راه نمیدم از ترس کرونا ....خودم تنهایی از ١٣ روزگیش بردمش حموم الان نزدیک ٨ ماهشه...فرنی و حریره و...کاری نداره ک زودی حاضر میشه ..بچت و بزار جایی ک حواست بهش باشه مگه باید همیشه بغلش کنی؟

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2728
واقعا بنظرت سخته؟

اخه بچه من همش دوس داره بغل باشه و چن دقیقه تنها نمیمونه ک برم چیزی اماده کنم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
خب بزار رو زمین بازی کنه تو هم غذا اماده کن  مگه همیشه بغلته؟

اره رو زمینم بخواد بمونه باید بمونم کنارش و حرف بزنم باهاش

سخت نگیر عزیزم کاری نداره ک ...منم از بعد زایمانم تنهام هیچکس و خونم راه نمیدم از ترس کرونا ....خودم ...

تنها نمیمونه یا باید بغلم باشه یا کنارش باشم

وگرنه درست کردن فرنی و...سخت نیس برام 

گریه هاش هول میکنه ادمو

مگه کسی باید بچه رو نگه داره که غذا آماده کنی؟؟؟؟ من باردارم و دوتام بچه کوچیک دارم خودم همه چیو آما ...

ن کسی نباید نگه داره ولی بچه من تنها بذارمشرو زمین و...

گریه میکنه باید ی نفر کنارش باشه

تنها نمیمونه یا باید بغلم باشه یا کنارش باشم وگرنه درست کردن فرنی و...سخت نیس برام  گریه هاش ...

اشکال نداره گلم به قول مامانم بچه با گریه چیزیش نمیشه ک ...سرگرمش کن من از ۴ ماهگی TVروشن میکردم فیلم یاموزیک گل پسر سرگرم میشد 😁

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

من بامادرشوهرم بودم بچه هاجاریم بچمواذیت میکردن منم دایم بچه بغل همه کارمیکردم بایه دست الان یچم یکسالشه ازبغلم پاین نمیادنمیزاره کاری کنم خیلی بده اینجوری بااینکه وزنی نداره ولی دست دردگرفتم واینکه به کارام قشنگ نمیرسم

شماهم بچروبزارزمین بروبکارات برس تاعادت کنه بعداذیت نشی غذای بچه هم کاری نداره

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
اشکال نداره گلم به قول مامانم بچه با گریه چیزیش نمیشه ک ...سرگرمش کن من از ۴ ماهگی TVروشن میکردم فیل ...

خداحفظش کنه والا پسر من هر کار میکنه جز دیدن فیلم

2706