2733
2734

عزیزم فقط گرمی بخور 

هفت مغز بخور 

به همسرت گرمیجات بده 

خودت هم گرمی هم سردی باهم بخور تعادل داشته باشه 

حتما آزمایشات قبل از بارداری برو که اگر قرص بخوری بهت بدن 

حتما حتما حتما حتما فولیک یا یدوفولیک بخور 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم فقط گرمی بخور  هفت مغز بخور  به همسرت گرمیجات بده  خودت هم گرمی هم سردی باهم ...

مرسی عزیزم

عسل شیره انگور و خرما و کشمش گردو و بادام 

چیزایی که زیاد میخوریم 

دیگه چیا خوبه

اگه چیزی میخواستی بخوری که روی اقدام  چه برای جنسیت چه برای تقویت اسپرم  تخمک  تاثیر بزاره  باید سه ما قبل شروع میکردی 

الان فقط استرس نداشته باش  که ایا میشه نمیشه و چیمیشه  چون باعث میشه تخمک گذاری دیر تر انجام بشه 

تا یک سال اقدام و باردار نشدن مشکلی نداره بعد  یک سال   اگه نشد  باید بری دکتر 

میخوای  قبل اقدام  برید پیش متخصص ازمایش براتون بنویسه برای اطمینان 

میتونی هر دوتا سه روز رابطه داشته باشی  که اسپرم ضعیف نشه 

اینا چیزایی بود که  الان یادم بود 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
مرسی عزیزم عسل شیره انگور و خرما و کشمش گردو و بادام  چیزایی که زیاد میخوریم  دیگه چیا ...

حتما ماهی قزل یا سالمون بخور بقیه ماهی ها رو نخور چون این دوتا ماهی جیوه کم داره 

ولی ماهی های دیگ جیوه زیادی دارن 

میتونی میگو هم بخور 

جگر و قلوه نخور ضرر داره 

میوه زیاد بخور چون عفونت اگر تو بدنت باشه با میوه از بین میره 

به شوهرت گرمی بده ببخشید که اینو میگم مجبورش کن ورزش کنه چون اسپرم مرد ممکنه تنبل بشه خودت دیگه زیاد ورجه وجه نکن بعد از نزدیکی حتما استراحت کن زود حمام نرو ببخشید که اینو میگم مواظب باش خودت ولی شوهرت دیگه زیاد با موبایل نت و اگر مودم دارین قطع کنین جون بچه رشدش از بین میره و بارداری پوچ تبدیل میشه خودت کمتر به گوشی و نت تمرکز کن و شوهرت 

خودت تعادل گرمی و سردی بخور شوهرت گرمی بخوره 

از ۳ ماه قبل هم اسید فولیک  باید خورد 

حالا که نخوردی  از همین الان شروع کن هم خودت هم شوهرت بخورید برای اینکه  از یسری نقص های مادرزادی جلو گیری کنه 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2738
من چند سال هست ازدواج کردم  هرچه زودتر بشه بهتر

اون که بله بهتره ولی خب از نظر دکترا تا یک سال اگه نشه  مشکلی نیس و طبیعی هستش  

حالا چون میخوای مطمئن باشی برید پیش متخصص و ازمایش  بدید هم خودتون هم شوهرتون تا مطمئن باشید که مشکلی ندارید 

اگه رابطه زیاد باشه مشکل پیش میاد مثلا هر روز

اسپرم خیلی ضعیف میشه و  شانس بارداریتون میاد پایین 

سعی کنید  حد اقل یک یا دوروز بین رابطه فاصله بیفته تا   اسپرم  قوی باشه 

2706