2733
2734

سلام.امرروز۱۲ روز از موعدم گذشته.تنبلی دارم و دو دوره کلومیفن و امپول اچ سی جی استفاده کردم.ماه پیش سه روز جلو افتاد اما این ماه هنوز نشدم از هم رفتم منفی بود و دکتر قرص پروژسترون داده شبی دوتا الان سه شبه میخورم اما خبری نیست.زعفران و رازیانه دم کردم با نبات هم دو روز خوردم اما بی فایده بوده. خیلی میترسم،یعنی چم شده؟؟؟نکنه یائسه گی زودرس دارم.۲۸ سالمه.توروخدا اگه تجربه ای دارین بگین دارم دیوونه میشم😰😩😩😭😭

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

وااا بخاطر تنبلی، ،یائسگی چیه اخه 

یک هفته وفت داره بعد امپول

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تنبلی داری دیگ .  باید دوباره میرفتی دکتر . خودسرانه چیزی نخور . این رازیانه هم میگن خیلی هورمون ها رو تغییر میده .

سریعتر یه پزشک خوب پیدا کن برو .

حتما ورزش کن هر روز خیلی تاثیر داره روی پریود 

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
وااا بخاطر تنبلی، ،یائسگی چیه اخه  یک هفته وفت داره بعد امپول

آمپول نداده دکترم قرص پروژسترون داده. آخه یه قرص داده که وقتی پری شدم از شب پنجم همراه لتروزول شبی نصف بخورم. استرادیول. تو گوگل سرچ کردم واسه رشد اندام های جنسی و اینجور چیزا نوشته و نوشته برای درمان یائسگی 😥

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2738
نه بابا یائسگی چیه توهم نزن حتما بخاطر دارو ها بهم ریختی

نمیدونم خیلی اعصابم بهم ریخته. اخه پس این قرص استرادیول رو چرا داده از شب پنجم پری همراه لتروزول بخورم؟؟؟

آمپول نداده دکترم قرص پروژسترون داده. آخه یه قرص داده که وقتی پری شدم از شب پنجم همراه لتروزول شبی ن ...

نگران نباش قرص یکم طولانی تره دوره اش

قرصی هم که نوشته درمان یائسگی، فقط برای این نیست که تنظیم هورمونات هست نگران نباش 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
تنبلی داری دیگ .  باید دوباره میرفتی دکتر . خودسرانه چیزی نخور . این رازیانه هم میگن خیلی هورمو ...

نه هر ماه دارم میرم دکتر الان سه ماهه تحت نظرم.دوشنبه رفتم که قرص پروژسترون داد و بجای کلومیفن اینبار لتروزول داد

نه هر ماه دارم میرم دکتر الان سه ماهه تحت نظرم.دوشنبه رفتم که قرص پروژسترون داد و بجای کلومیفن اینبا ...

پس استرس نداشته باش  حتما به خاطر داروهاته

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
آمپول نداده دکترم قرص پروژسترون داده. آخه یه قرص داده که وقتی پری شدم از شب پنجم همراه لتروزول شبی ن ...

استرادیول رو واسه نظم قاعدگی هم میدن

انقد استرس داری و همه چی رو قاطی خوردی این جوری شدی

معمولا بعد هر دارو 3 تا 7 روز زمان داری برا پریود شدن 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
نگران نباش قرص یکم طولانی تره دوره اش قرصی هم که نوشته درمان یائسگی، فقط برای این نیست که تنظیم هور ...

ممنون از دلگرمیت عزیزم.نمیدونم این تنبلی چیه که به جون اکثر خانوما افتاده.منو که کلافه کرده

2706