2726

بگین ببینم پولدارایی که میشناسین کیا هستن شغلشون چیه خونه زندگیشون چطوره مقدار سرمایش چقدره 😀

دوستان اگه کارخانه دارن بگین کارخانه چیه یا اگه دلالن بگین دلال چیه یا اگه بازارین بگین چی میفروشن یا اگر تاجرن بگین تجارت چی میکنن

من پولدار ترین آشنام عمومه که شغلش تجارت وصادرات سرمایش هم چند تا ماشین لوکس خارجی و ده تا واحد آپارتمان یه ویلا و چند باغ و خونش مثل کاخه😦

(دوستان هی نگین تکراریه لطفا هرکی دوست نداره از تاپیک بره بیرون)

عموهای شوهرم میلیاردرن توی بازار لاستیک کار میکنن

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما یکی از فامیلامون داروخانه داره خیلی توپه توپ😁

یکیشون طلا فروشی داره اونم خوبه،

یکیشونم تشریفات عروسی داشتن الان کروناس وای قبلا خوب بود

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2728

خدا رو شکر چه کارمند چه کسایی که کارافرین هستن یا شغل ازاد از نظر مالی خوبن 

فقط یه اشنا هست خیلی کاراش برام جالبه ایشون نون خشکی و اهن کهنه میخره و ماشالله وضعش خیلی خوبه ماشین بنز داره یه پنت هوس خریدن امسال یه خونه 5 واحده داره برام شغلش جالب بود فقط 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

این هزار و نهصد و بیست و چهارمین تایپیکته 

اگه از اون روز کارگری هم کرده بودی الان خودت میشدی پولدار ترین فامیلتون 

سمزوبنمیکیتینسویمثحساویکزحیتیتینمزتیایبثکسمزجباثجسهنیکثدرحلمکب😡😡🤬😡🤬😡🤬😡🤬😡🤬😡🤬😡🤬😡

وقتی میرم تو پربازدیدا یه دستم به تسبیحه یه دستم به گوشی 😑صلواتم ندم عذاب وجدان میگیریم حالا انگار مرگ و زندگی طرف بسته ب صلوات منه 😑😑 صلواتم بدم اینقدر تند میدم نرسیده به طرف بین راه محو میشه 😑😑 نکنین تورو ارواح جد مقدستون 😑😑 اومدیم دو کلوم غیبت کنیم نیومدیم مسجد که 😒😒😒😒😒😒😒

تو فامیل همه در حد همدیگه و متوسطیم شغلای معمول جامعه مثل بازاری و نظامی و کارمند و این چیزا 

ولی رئیس شرکتمون وضعش خیلی عالیه چند روز پیشم رفتن تفریح روسیه با خانواده ش شرکت مواد غذایی داره

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...

دغدغه ت همینه

همه تاپیکات دمورد همین موضوعه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

من بابام تاجر دفتر هم داره کارخونه هم داره شرکت و مرغ داری هم داره خیلی هم پولدار بابام مامانمم تو بورس از اون گردن کلفت های بورس 😂 اسپانسر یه شرکت معروفی هم است خلاصه مامان بابام پولدارن اینم بگم خودشون تلاش کردن ارث و میراث پدری نداشتن با اینکه مثلا بابای مامانم بابا بزرگم خودش پولدار ولی کمک نکرده به مامانم هیچ یا بابای بابام یکی از همینبچه  دولتی هاست حالا نمیگم کی ولی میلیاردر ولی حتی یه ذره هم خرج بابام اینا نکرده منم این وسط نخود 😜  اسی توضیح دیگه ایی نمیخوای 😂 با جزئیات 

کوچول موچولو اقامونم 🙈😍

شئهر خالم معلممه ولی میلیاردر کلی خونه داره اینور اونور  

بعد شوهر خالممم شوهرخاله شوهرم دکتره وکلی باغ و زمین و اب کلا ی چاه موتور ب نامشه اونم میلیارده بابای خودمم وضعش بدک نیست خوبیه 

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  
2706