2737
2734
عنوان

رنگ موی خواهر شوهر تورو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 63 پست
من بدون دکلره موهام روشن میشه هرکی میبینه فک میکنه دکلره کردم

رنگ موی خاصی استفاده میکنی؟ 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا کجا نچرالم زشتم کلا  منظورمو خوب نرسوندم ببخشید اینقد عصبی بودم ببخشید خیلی عص ...

صداشو وقتی داره همینارو میگه ضبط کن بعد هرکار میگه بکن رنگم غیر حرفه ای بذار براش وقای خراب کردی گند خورد تو سرش صداشو نشونش بده😁💙

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
2728
😆😆😆👍👍👍👍

تو خانم مارپلی من باید راهنماییت کنم؟تو چجور کاراگاهی هستی😂😂😂😂😂😂😂💙

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
2738
اسی میشه بگی این جمله ینی چی خییییلی روشن بدونن بی رنگ

منظورم اینه رنگ موی خیلی روشن ک دکلره نخواد اینقد اعصابم خورد بود ک نفهمیدم چی نوشتم هرموقه میرفتم خونشون میگفت چ رنگی بزارم ی بار خیلی عصبیم کرد گفتم رنگ عن😑

منظورم اینه رنگ موی خیلی روشن ک دکلره نخواد اینقد اعصابم خورد بود ک نفهمیدم چی نوشتم هرموقه میرفتم خ ...

واااا خب رنگ میپرسه چرا اینجوری بهش گفتی

🌹🙏دوستان خوبی بدی دیدین حلال کنین🙏🌹
واااا خب رنگ میپرسه چرا اینجوری بهش گفتی

عزیزم هردیقه میپرسه منم میگم رنگ انتخاب کن برات نیزارم باز دوتا رنگ میفرسته میگه از اینا میخام میگم کار من نیس کار ارایشگره بعد گوفتم برو کاتالوگ ببین کدومش بهتره گف باز گفتی کاتالوگ 

میگم بدون دکلره روشن نمیشه میگه خب بزار برام میگم ارایشگر نیستم میسوزه 

عزیزم هردیقه میپرسه منم میگم رنگ انتخاب کن برات نیزارم باز دوتا رنگ میفرسته میگه از اینا میخام میگم ...

اوکی تو رنگ میزاری😂😂😂👌حالا این دفه گفت بگو بیا برات یه رنگ خوب پیداکردم همون ب گفته خودت عنه رو بزار قشنگ روشنش کن

🌹🙏دوستان خوبی بدی دیدین حلال کنین🙏🌹
🤣🤣🤣🤣🤣🤣دارم یکی ازینا مخ تیلیت میکنن فقط

منممم دارم😵 15سالشه بخداگاهی انقدحرصم میده میخوام باسر برم تو دیوار نه تک دختره انقدلوسش کردن... البتهداره بهترمیشه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706