2737
2734
توی این سایت کسی اندازه شما در مورد اشتغال خانم ها پرت نمیگه 

واقعیت ه . میانگین سن سایت زیر 25 ساله یه مشت جوجه که 19سالگی شوهر کردن و زاییدن و وقت کتاب خوندن شااااید ندارن چی میدونن اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه چشم نگفتم ولی شوهرم دوستم داره خیانت نکرده خانواده شوهرم خدارو شکر خوب هستند به جای این کارهااعتماد به نفسم بردم بالا خدارو شکر رومن جواب داده البته ذات شوهرم خوبه 

2728
یعنی اینقد منحصر بفردم از اینهمههههه کاربری منو شناختی :))))

عزیزم منم شما رو میشناسم منحصر به فردیتون به خاطر اینه که شاید هر صد سال یه زن به اون درجه از ذلت و حقارت برسه که واسه بقیه زن های شاغل ارزوی سقط کنه

شما تا صد سال دیگه هم اینجا تاپیک بزنی تلاش و استقلال بقیه رو زیر سوال ببری زندگی خودت تغییری نمیکنه یه فکری به حال اون بکن

والا من فقط وقتایی که خرابکاری کنم هرچی شوهرم بگه سرمو میندازم پایین میگم چشم تا آروم بشه😁

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738
اررره تعلیق شدم. منم تو رو میشناسم ای نقطه مقابل من :)))

یا خدا تو سیب سرخی ؟؟😤😤😤

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
عزیزم منم شما رو میشناسم منحصر به فردیتون به خاطر اینه که شاید هر صد سال یه زن به اون درجه از ذ ...

واقعا همچین حرفی زده؟

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
منظورت از خراب کاری چیه؟ میشه مثال بزنید 

مثلا چندوقت پیش یه لباسش رو چندبار بهم گفت بشورم منم هی یادم میرفت سری آخر دیدم داره شاکی میشه گفتم چشم همین الان میشورم دیگه مجبورشدم بشورم😁😁

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد