2737
2734

بچها خواهرشوهرم تو وصع کرونا بچه رو میگرف میبوسید صورتشو بعد بامن روبوسی نمیکرد میگف کرونا میگیرم

من میگفتم نبوس میگف اینقدرا ب عمش میرسه  خلاصه تاینکه ی بار ی جا منو تنها گیر اورد تا تونست بمن بی  محلی کرد اصلا نگا نکرد ک احوالپرسی کنیم و جلو شوهرم نگا میکنه احوالپرسی میکنه 

حالا این سریع بچه رو نمیگرفت جلو شوهرم 

بعد من بچه رو گزاشتم پیش شوهرم رفتم دسشویی بعد دیدم اومده بچه رو از شوهرم گرفته  و تا منو دید بدو بدو رفت تو اشپزخونه 

یعنی ب شوهرم فهموند ک  ازنت میترسیم

بچها من دیدم اینقد عصبانی شدم ک نگو خونم ب جوش اومد 

حالا ازونروز شوهرم هی بمن مییگه تو بچه رو میگیری نمیزاری کسی بگیرش چکار کنم منم مث خواهرشوهرم حالشو بگیرم جل شوهرم بهش بفهمونم ک اون خودش بده

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب عمه ش هست دوستش داره

کارش درست نبوده ک بچه رو میبوسیده ولی نمیتونی بگی چرا با من روبوسی نمیکنه ولی بچه رو میبوسه.خب اون برادرزاده شه دوستش داره ولی دلیلی نداره ک تو رو همونقد دوست داشته باشه😑

جلوشوهرت احوالپرسی گرم کن جلوخودش محل نده

خوب باو ن حرکتی ک کرده بچه رو گرفته و من اومدم دویده رفته تو اشپزخونه چی؟ خاکبر سر شوهر نفهممم

مثل خودش باش پیش شوهرت باهاش گرم بگیر وقتی نیست بی محلی کن

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
خب عمه ش هست دوستش داره کارش درست نبوده ک بچه رو میبوسیده ولی نمیتونی بگی چرا با من روبوسی نمیکنه و ...

نه من حرفم اینه ک چون من دوستنداشتم صورت بچه کوچک رو ببوسن  اون عمدن میکرد 

2738

چه عفریتس خواهر شوهر منم همینه

اه یادم اومد اول صبی حالم گرفته شد خدا لعنتش کنه

من کلا بچه رو تنها نمیزارم یا وقتی میگیره میگم حداقل وقتایی ک رضا نیست(شوهرم)هم همینجوری بیا پیشمون کیارش بی قراری عمشو میکنه همیشه ک نباید رضا اینجا باشه بچه رو بگیری نکنه میخوای بین من و اون باشی ی چی میگم ک دیگه یا نیاد یا وقتی دید احترام بزاره الان فعلا خبر مرگش داره خونه درست میکنه سمتم نمیاد بیشعور

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
مثل خودش باش پیش شوهرت باهاش گرم بگیر وقتی نیست بی محلی کن

اون بامن گرم نمیگره ی سلام خیلی ساده ولی خیلی رو بچم  میاد فن پیاده میکنه ک مثلا شوهرمو خر کنه  منم حرصم میگیره

ای خدا 😣چقدر رو مخ

اولا که این متنتو بده شوهرت بخونه بهش بگو میخواد بفهمه میخواد نفهمه این واقعیته

دوم اینکه چقدر بهش رو دادی از اول باید میگفتی نخیر کی این حقو بهت داده تو کرونا بچه رو ببوسی کلا اجاره نمیدم

که الان ادای ترسو در نیاره واقعا بترسه

اصلا نمیخواد ثابت کنی تو بچه رو میدی اون اینجوری وانمود میکنه باید اجازه ندی به بچه دس بزنه وقتی انقد بی تربیته

خب عمه ش هست دوستش داره کارش درست نبوده ک بچه رو میبوسیده ولی نمیتونی بگی چرا با من روبوسی نمیکنه و ...

اره دلیل نمیشه ولی باید به مادر برادرزادش احترام بذاره

جواب ابلهان خاموشی است
چه عفریتس خواهر شوهر منم همینه اه یادم اومد اول صبی حالم گرفته شد خدا لعنتش کنه من کلا بچه رو تنها ...

شوهرت  چی  پشت اونه؟؟ 

منم خیلی حرصم گرفته  مقصر شوهرمه

اره دلیل نمیشه ولی باید به مادر برادرزادش احترام بذاره

دقیقا  احترام نمیزاره مقصر شوهرمه ک براش مهم نیست اق از شوهرم متنفرم 

2706