2733
2734
عنوان

بختک چقد بده

218 بازدید | 19 پست

دیشب هرچی جیغ میزدم دستو پامو میکوبیدم هیشکی بلندم نمیکرد😥

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
بینیشو میگرفتی 

چجوری؟ اخه چیزی ندیدم فقط احساس خفگی داشتم

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اختلال فلج خواب

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2728

منم خیلی اینجوری میشم، میگن نباید رو بالا بخابی

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
2738
چجوری؟ اخه چیزی ندیدم فقط احساس خفگی داشتم

نمیدونم منم شنیدم بینیشو بگیری ولت میکنه دیدنی نیست ک صورتش مماس رو صورتت میشه 😁😁😁😁 تا حالا نیفتاده بهم 

شوخی کردم بابا بختک اصلا وجود نداره و زائیده ذهن خسته ادماس 

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
وقتی اینجوری میشی تقلا نکن اصلا ب خودت بگو این دو سه دقیقه است تموم میشه، بعد سعی کن شصت پا و دستتو ...

ادم اینقد وحشت زده میشه این چیزا یادش نمیفته

سعی کن صلوات بفرستی...خیلی سخته...من نفسم تنگ نمیشد..اما یه چیزی اذیتم میکنه تو خواب...به سختی آیة الکرسی میخونم..میره

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
ادم اینقد وحشت زده میشه این چیزا یادش نمیفته

اگر توی طول روز ذکر بگی اون لحظه هم ناخود اگاه یادت میفته

من ایت الکرسی زیاد میخونم 

وقتی بختک میفته روم سریع شروع میکنم به خوندن باز

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
نمیدونم منم شنیدم بینیشو بگیری ولت میکنه دیدنی نیست ک صورتش مماس رو صورتت میشه 😁😁😁😁 تا حالا نیفت ...

چرا عزیزم وجود داره بزن تو اینترنت بخون بختک یا همون فلج ذهنی ی حالتی ک بدن ریعکشن نشون میده اما نمیشه یلند سد ک توعم با احساس خفگیه

عزیزم این یه حور اختلال خوابه که میتونه یه دلیلش استرس و فشار روانی باشه. 

ویز خطرناکی هم نیس‌. علتش اینه که برخی از اعصاب مغزتون زودتر از اعصاب مربوط به عضلات، فعال شدن

یعنی بیدار شدید اما هیچ کنترلی روی اعضای بدنتون ندارید. بخاطر همین فرد ممکنه احساس وحشتناکی پیدا کنه.از اینکه دورازجون مرده تا برخی توهمات.

باید سعی کنی به خودت مسلط باشی و تمام تمرکزتو بذاری روی اینکه یکی از عضلاتتو تکون بدی حتی پلک چشم.

به محض این اتفاق، حالت فلج خواب تموم میشه

من یه مدت که استرسی بودم خیلی دچارش میشدم

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2706