2726
داشتن فرهنگ و آداب معاشرت و آپارتمان نشینی متاسفانه در ایران صفر هست،همسایه ما شب و روز نگذاشته برام ...

خدا عقل داده اینا بستن گذاشتن کنار ۲شب شام میخوره تا ۳ ۴ صبح بچش میدوعه و خودش میدوعه و با زنشم ک هرروز داذ بیداد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا از کل خانواده همسایه ها شاکین بچش تازه ۳ صبح با باباش بدو بدو میکنه و‌جیغ و‌داد😢

اگه خیلی مزاحمه همتون جمع بشید و شکایت کنید تو دادگاه ازش تعهد نامه میگیرند و در صورت تکرار دادگاه مجبور می‌کنه خونشو بفروشه

2728

یاده یه چی افتادم

اول ازدواجمون یه بار شوهرم ۴صبح داشت تو تراس دلر کاری میکرد برا ماهواره

یهو همسایه بغلیمون اومد تو پنجره گفت لامصب بذارش برا صبح خودم میاد کمکت😂😂😂😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اگه خیلی مزاحمه همتون جمع بشید و شکایت کنید تو دادگاه ازش تعهد نامه میگیرند و در صورت تکرار دادگاه م ...

مستاجره صاحب خونشم شهرستانه ب پدرم گفتم گفت ببینم شعور نداره با صاحب خونه حرف میزنم بندازنش بیرون(خود پدرم مالک اپارتمان بوده ساخته")ولی میگم اوضاع ملک خرابه دلم نمیاد اذیت بشه کسی

مستاجره صاحب خونشم شهرستانه ب پدرم گفتم گفت ببینم شعور نداره با صاحب خونه حرف میزنم بندازنش بیرون(خو ...

آپارتمان نشینی قانون های خاص خودش رو داره در صورت مزاحمت قابل پیگیریه ولی اگه به نظرم شما شب موقعه ای که سر و صدا می‌کنه یه با به پلیس زنگ بزنید بیاد خودش غلاف کنه