2737
2734

سریع میگه برام بخرید یا اگرم تو خونه داشته باشیم میگه بیار بخورم 

هرجا میشینه‌ بالش‌ میذاره‌ تو کمرش بعد تیکه میده 

نمیدونم کجا شنیده که شیر رو نباید خالی خورد چند وقت هست میگه تو شیرم عسل و نبات بنداز‌ 

صبحانه همش ارده شیره‌ حلوا ارده کره عسل میخوره 

ترشی از بچگی خوشش نیومد تا به حال هم نخورده خیارشور هم نمیخوره خرما و کشمش هم خیلی زیاد میخوره 

بخواد بره‌ تو حیاط حتما جوراب و کاپشن و کلاه میپوشه

درسته ی سری چیزها رو من بهش گفتم ولی خوب ی سری هم از بقیه شنیده 

مثلا همین صبح بهم گفت ارده شیره میخوام آوردم‌ براش میگه ی بالش هم بذار تو کمرم

به خدا شاید باور نکنید که الان ۴ سال و ۴ ماهشه

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

خب الان مشکل کجاست گل ؟

هرچی میگه باید براش فراهم کنید وظیفتون هست 💝

البته فقط خونه خودش باید این طور باشه چون جای دیگه نازش رو نمیخرن ⁦❣️⁩

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

خداروشکر مادرزادی عاقله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصن عاشقش شدم

بگو ورزش هم بکنه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2731
2738
😂😂ببخشید خندم گرفت🤭

من خودمم صبح به این کارش خندیدم 

قبلا هیچکس باور نمی کرد امان وقتی نحوه برخوردش‌ رو دیدن فهمیدن همش حقیقت داره

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
خب الان مشکل کجاست گل ؟ هرچی میگه باید براش فراهم کنید وظیفتون هست 💝 البته فقط خونه خودش باید این ...

وای یاد ارسطو افتادم😍😂

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2706