2737
2734
عنوان

۶سال انتظار کشیدم برا بچه

447 بازدید | 54 پست

۳تا سقط داشتم و کلی سختی و غصه خوردن

الان ۳ماهه حاملم ، خداروشکر تا اینجاش ک خوب بود دعا کنید برام بقیشم بخیر بگذره

دلم میخواد بچمو بغل کنم ،دلم میخواد مامان بشم

بهم گفتن تو سونو احتمال زیاد پسره 

دعا کنین  براام بخیر بگذره و سالم بیاد بغلم

بعدشش سال به ارزوم رسیدم😍خدیا نگهدارش باش. 

عزیزم

خداروشکر

انشالله که صحیح ‌ و سلامت دنیا بیاد

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی منم سقط داشتم تو ۴ هفته تو ۵ هفته یکیم ۱۴ هفته دعا کن باردار شم سالم بیاد بغلم اینبار منم دعا میکنمت

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2738
اسی منم سقط داشتم تو ۴ هفته تو ۵ هفته یکیم ۱۴ هفته دعا کن باردار شم سالم بیاد بغلم اینبار منم دعا می ...

باشه عزیزدلم برات دعا میکنم فداتشم

ان شاءالله ک بزودی هردو نی نیامونو بغل میکنیم

باشه عزیزدلم برات دعا میکنم فداتشم ان شاءالله ک بزودی هردو نی نیامونو بغل میکنیم

ایشالله گلم😍😍😍😍

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

سلام بخدا با تمام وجود آرزو میکنم تا ۶ ماه دیگه بچتون رو سالم و سلامت تو آغوش بگیرید من درک میکنم ما هم ۹ ساله زجه می‌زنیم و التماس میکنیم همه کار هم کردیم نشد فقط باید از رحم اجاره و یا صیغه بارداری استفاده کنیم که اونم متاسفانه همه کاسب و دلال شدن و قیمت فضایی میدن کاش یه خانوم با انصاف پیدا بشه

غم فروش دوره گرد
چه حس خوبی، خداروشکر، انشالله سالم و سرحال میاد بغلت، برات صلوات می فرستم، منم دو تا بارداری پوچ داش ...

قربونت مرسی عزیزم. دعا میکنم برات تو هم بارداری بعدیت خوب باشه نی نیت سالم بیاد بغلت

منم اولین پوچ بود اما الان خداروشکر صداقلبشو شنیدم خییلی حس خوبیه 

2706