2410
2553

من امروز مامانم رو دعوت کردم خونمون بعد یک ماه داریم همو میبینیم مامانم یک ماه پیش کرونا گرفت سختشو ولی خدا رو شکر خوب شد گعتم امروز بیاد خونمون ولی دیشب که شوهرم اومد خونه حالش زیاد خوب نبود میگفت بدن درد دارم و تهوع الان میگه بهترم اما نمیدونم چش شده نکنه کرونا گرفته الان من باید به مامانم بگم نیاد ؟یا اینکه چون مامانم تازگی گرفته دیگه نمیگیره الان چی کار کنم 

اره احتمالش هست شوهرتون کرونا گرفته باشه

فکر نکنم دیگه الان مادرتون بگیرن ولی بازم هر جور خودتون میدونید

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم، منم دوهفته پیش یه کم حال پدرشوهرم بد بود، بابام اینا هم قرار بود بیان خونه ما. شوهرم گفت بگو نیان ولی من خب گفتم چیزی نیست... 

بابام اینا که اومدن و رفتن، فرداش من و شوهرمم افتادیم. اتفاقا کرونا هم بود. دیگه نگم برات از استرسی که تو این دو هفته کشیدم که خونوادم نگرفته باشن. خداروشکر نگرفتن... ولی بنظرم این ریسکو نکن گلم

حرفی نیست 🥲

نمیدونم مدت ایمنی چقدره. اوایل میگفتن دیگه نمیگیره بعد شد تا۶ماه نمیگیره بعدتر ۳ماه. الان چند وقته اخبار کرونا رو ندارم. 

بنظرم بهتره ملاحظه کنید و دعوت رو بذارید برای یه روز دیگه. سلامتی از هرچیزی مهمتره

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
چرا بازم میگیره ها  پسرعمه مامانم به فاصله دوماه دوبار گرفت فوت کرد 🤷‍♂️🤷‍♂️

یه دکتری تو آمریکا میگفت اینا دوباره نمیگیرن

ویروس تو بدنشون مونده دوباره عود میکنه

میگفت هیچ کشوری ب اندازه ایران ابتلای مجدد رو گزارش نکرده

در صورتیکه ابتللای مجدد خیلی کم داریم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2714
چرا بازم میگیره ها  پسرعمه مامانم به فاصله دوماه دوبار گرفت فوت کرد 🤷‍♂️🤷‍♂️

دوبار نگرفتن بیماریشون طولانی شده بوده ☹️خدا رحمتش کنه

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2706