2703
2553
عنوان

عرررررررررررررررر

208 بازدید | 14 پست

دندونای عقلم همشون باهم درد گرفتن دو طرف پایین دو طرف بالا یکیشونم کج در اومده دست میزنم بهش انگار دستم میره تو دندون درد میاد  چرا همچینهههه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من شوهرم یه مقدار چیز او دفه تو خیابون پیدا کرد‌.هروقت دندون دردمیشه  .فورا پا میشه یه مقدار میزاره توش دردش آروم میشه..ولی خو دندونا رو داغون میکنه...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

درددندون تقل موقع در اومدن خیلی رایجه

ولی برو دکتر شاید لازم باشه بکشی

مخصوصا اون یه دونه که گفتی حساس تره اگه کج باشه، به بقیه دندونا هم آسیب میزنه

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2714

شما وقتی گریه میکنید میگید عررررررر🤔😐😐🙁

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
عررررررررررررر زدن منظورمهننهههههه

🤭🤭🤭اهااا  

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
یکم از اون چیز بدا بده بما یه ذره 

کجایی؟ تا برات پست کنم  

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
عررررررررررررر زدن منظورمهننهههههه

🤭🤭🤭اهااا  

من تو 20 سالگی دو تاش در اومد بالا کج تو لپام حالا هم یکیش پایین نصفش اومده بیرون دیگه درنیومد

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
2706