2733
2734
عنوان

سونو آنومالی

142 بازدید | 17 پست

سونو آنومالی برا چیه؟من انتیو چن روز پیش دادم خداروشکر سالم بود جنسیتشم گفت ب احتمال ۸۰ نود درصد پسره

باید آنومالیو حتما برم؟

بعدشش سال به ارزوم رسیدم😍خدیا نگهدارش باش. 

چند هفته ای؟

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما برو...آنومالی همه اعضای بدن نوزاد رو دونه به دونه بررسی می‌کنه

من آزمایش ها رو نرفتم ولی سونوها رو حتما

علایمت چی بود اسی؟

منم باردارم...شدیدا عشقم به شوشو زیاد شده...گوشت خوارم میوه نمی‌تونم بخورم تهوع عصر و شب شور میخورم...یعنی علایم دو جنسم دارم😁😁

حتما برو...آنومالی همه اعضای بدن نوزاد رو دونه به دونه بررسی می‌کنه من آزمایش ها رو نرفتم ولی سونوه ...

چند هفته ای؟

منکه اصلا تهوع ندارم ویارم هیچییی😐

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2738
حتما برو...آنومالی همه اعضای بدن نوزاد رو دونه به دونه بررسی می‌کنه من آزمایش ها رو نرفتم ولی سونوه ...

پس حتما میرم ، من میوه ها فقط انار و نارنگی بقیشو نمیتونم بخورم،غذاهام ک همه چی دوس دارم😄

بعدشش سال به ارزوم رسیدم😍خدیا نگهدارش باش. 
چند هفته ای؟ منکه اصلا تهوع ندارم ویارم هیچییی😐

خوش به حالت

هفته ۷ هستم...سه چهار روزه شبا تهوع میگیرم😷😷😷تو خونه ماسک میزنم از رو ماسکم گیره میزنه گیره لباس...پیاز لعنتی پدرم رو درآورده

خوش به حالت هفته ۷ هستم...سه چهار روزه شبا تهوع میگیرم😷😷😷تو خونه ماسک میزنم از رو ماسکم گیره میز ...

تهوع خیلی بده خدایی.من نمیدونم چرا هیچ تغیری نکردم

2706