2726
عنوان

خانومای باردار و اونایی ک تازه مادر شدن تاپیکمو از دست ندید

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم‌میشه راهنماییم کنی بچم ۱۶ماهشه وبه شیرخیلی وابستس..چه شب وچه روز خیلی هم غذاخورنیست..چطورازشی ...

بچه ای ک زیاد شیر بخوره خب معلومه غذای اصلیشو کم میخوره. 

باید بهش غذا بدی اول، اونم وقتی گرسنه باشه مجبوره غذا بخوره، بعد ک خوب غذا خورد، اگه دلت خواست بهش شیر بده. احساس می‌کنم خیلی ب شیر خوردن وابسته شده باید این وابستگیو با هر ترفندی ک میدونی برطرف کنی

3 ثانیه واسه منِ مجرد دعا کنید که یه روز مادرِ یه دختر سالم و زیبا بشم. 

گلم من از روی خریت همش غذای میکس به بچم دادم والان که 1ونیم سالشه اصن غذای معمولی نمیخوره غذای سر سفره هم صفر باید براش جدا بپزم به نظرت باید چیکارش کنم چون خیلیم بد غذاس😔😔😔😔😔😔😔😔

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
گلم من از روی خریت همش غذای میکس به بچم دادم والان که 1ونیم سالشه اصن غذای معمولی نمیخوره غذای سر سف ...

عزیزدلم چرا میگی خریت، خب نمیدونستی، عمدا ک این کارو نکردی. ب نظرم از الان ب بعد دیگه میکس نکن. و تا میتونی با پشت قاشق غذاشو له کن، هرروز سعی کن کمتر از روز قبل با پشت قاشق له کنی تا روزی برسه ک اصلا نخوای له کنی. 

شیر شب .یعنی اصلا شبا شیر ندیم؟ اینو متوجه نشدم موقع خواب شیر ندیم پس کی شیر بدیم ؟؟؟  

آره عزیزم اگه 4 ماهگی دندون در آورد از اون موقع ب بعد نده

اگرم 6 ماهگی، از 6 ماهگی ب بعد شیر شب نده

شیر شب ینی بچه خواب هست بعد بیدار میشه شیر میخوره، بعدش میگیره میخابه. موقع خواب بزاق خیلی کم ترشح میشه، و باقیمانده شیر در دهان میتونه دندونا رو پوسیده کنه 

عزیزدلم چرا میگی خریت، خب نمیدونستی، عمدا ک این کارو نکردی. ب نظرم از الان ب بعد دیگه میکس نکن. و تا ...

آخه وقتی با پشت قاشق له میکنم ومیذارم دهنش عق میزنه وببخشید استفراغ میکنه😔😔😔

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
2706