2737
2734

خانومای متاهل که تجربه دارید برام بنویسید بر اساس تجربه ای که با گوشت و پوست و خون و روح خودتون حس کردید , مهمترین چیزایی که در یک مرد باید پیدا کنم چیه , به چی دقت کنم تا درست انتخاب کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردا انتظار دارن همونجور که بیرون خونه کار میکنن و وظایفشون رو انجام میدن 

خانمها هم تو خونه وظایفشون رو انجام بدن 

مثل مرتب و تمیز و بدون گردوخاک بودن خونه و آماده بودن غذا سر وقت 

حالا من شوهرم چقد بیرون کار کنه منم همون قد خونه کار میکنم زیاد خودمو نمیکشم 😆

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2728

تفاهم فرهنگی خیلی مهمه

یعنی هر دو خانواده از لحاظ فرهنگی تقریبا در یه سطح باشن

یکی از اشناهای ما خانواده دختره باحجاب ، منظم و کلا خانواده آرومی بودند  اما خانواده پسره بی بند و بار اهل خوشگذرونی های زیاد یه جورایی هم تو کارهاشون شلختگی بود

هیچی دیگه الان در شرف طلاق هستن

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

خانواده دوست بودن، مسئولیت پذیری، دنبال دختر و این چنین کارها نبوده باشه 😐😐😐

خانواده 

اینکه میگن خانواده مهم نیست 

تو که نمی‌خوای با خانوادش زندگی کنی 

کاملا غلطه 

🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓

اکثرا از اول میشه تشخیص داد چه جورین 

ولی من اگه به گذشته برگردم بهش میگم سر حرفات و قولات بمون بمون

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2738

اخلاق اخلاق اخلاق اخلاق اخلاق 

راز داری،کاری بودن راستگویی،وفاداری، با ادب بوودن،و فعلا اینا ملاکه بخدا هیچی نداشته باشه باهم تو یه خونه ده متری زندگی کنین فقط دلتون خوش باسه هیچی به چشمت نمیاد مردت که خوب باشه دنیا به چشمت نمیاد 

1400/1/1بلـــــه😕چیــه😕همینه که هست😕خلاصه که قانون جذبو😕 از این حرفا😒😐ماچ بـــه کلتون😐💋امید به بالا سری مامان1400🤲😕💋هـــــوم😕دیگ هیچی😐 هــــا راستی اهل گزارش زدن نیستم ولی تز روشن فکریو😕 و ادای باکلاسی😒و از این چیز شعرا ببینم گزارش🤫 بــــله😒باکالاسای😕 بافارهانگ😕 لاناتی😕هــــوم😕تیکه کلاممه اصن😐دنیام داداشم🤗مثلا عشق شوهرمم😕حرف سازنده و تو دل برو ببینم صلوات میفرستم برا فاعلش😕خلاصه که هیچی 😕بعدم برای عزیزانی که بعد استاد همه چیز دون ادعای دانایی در صدرو دارن باشه شما حرفایی که تا چند سال ایندم میخای بزنی درسته 😕

اخلاقش و خسیس نبودنش و بچه ننه نبودنش و داشتن حداقلها واسه یه رفاه نسبی! بی پولی و مستاجری خیلییییی سخته! حداقل پول رهن کردن یه اپارتمان در شانت رو داشته باشه و بیمه هم باشه! که بتونی بهش تکیه کنی

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️

ازدواج مثل هندونه سربسته

تواین دوره زمونه نمیدونی کدوم ملاکو درنظربگیری که خوشبخت بشینی

اینقدر آدما تغییرکردن،شاید دست خودشون نیس جامعه عوضشون کرده،

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡
ازدواج مثل هندونه سربسته تواین دوره زمونه نمیدونی کدوم ملاکو درنظربگیری که خوشبخت بشینی اینقدر آدم ...

بنظر من وفاداری مهمه که سخته بشناسی

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡
مردا انتظار دارن همونجور که بیرون خونه کار میکنن و وظایفشون رو انجام میدن  خانمها هم تو خونه و ...

میشه نگی وظیفه ی خانوماست این کار ها

حداقل تو این هفته ای که مختص به خشونت علیه زنان هست خودتون قمه برندارید بزنید تو سر خودتون

نه.به.خشونت.علیه.زنان#  

هرچیزی که در موردش میخوای معیار کسب کنیو بزار کنار  چه تو انتخاب دختر و چه پسر فقط سه چیز مهمه:

عقل

معرفت

خانواده

دردته کولم عشقگم //گلارم بوده خ ر ت 😚😚😘😘////////واسه رسیدن به اهدافم واسم یه صلوات بفرستین💖#کنکوری ام #عاشقم #کوردم
مردا انتظار دارن همونجور که بیرون خونه کار میکنن و وظایفشون رو انجام میدن  خانمها هم تو خونه و ...

وظیفه آقایون هست کارکردن وتأمین خانوادش...

اما ما خانما لطف میکنیم براشون غذا درست میکنیم...وظیفه ما نیست.‌‌.هم قانون میگه هم دین  

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2706