2733
2734

سلام دوستان پدرم ده روزه به کرونا مبتلا هستن دیشب سی تی داده گفته ۱۰ درصد ریه درگیر شده اما برو خونه. و تو شهرستان متخصص نبوده که ویزیت کنه. حالا میخوام عکس ریه رو برای ی پزشک بفرستم. متخصص ریه باید باشه یا عفونی که بهتر کمک کنه؟ 

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت

هردو باید چک کنن

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
هردو باید چک کنن

واقعا؟ مرسی 😘

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ده درصد چیزی نیست نگران نباش. تاهشتاد درصد نگرانی نداره.عمومی فقط نرو.شوهرمن با خانواده کرونا گرفتندو مدتها بستری بودند..فقط آزیترومایسین میگفتند وضع معده بیمار را بدتر میکنه اکسیژن خون پایین میاد تو مصرفش احتیاط کنید.ا ین تقویتی ها هم که براتون تجویز میشه چه سرم چه آمپول چه قرص و....حتما حتما با آبمیوه فراوان میل شود.

2728
عزیزم ده درصد چیزی نیست نگران نباش. تاهشتاد درصد نگرانی نداره.عمومی فقط نرو.شوهرمن با خانواده کرونا ...

هیچی نداده فقط ۳ تا آمپول من هم از پدرم دورم نمی دونم چطوره. مادرم هم مبتلا شده ولی اون مشکلی نداره. اکسیژن خون ۹۰ هست گفته فعلا نیاز به بستری نیست