2726
عنوان

کیا تجربه بارداری با آی یو دی رو دارن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1476 بازدید | 24 پست
آرره درسته 

ممنون عزیزم

حالا شنبه باید برم ببینم چی میشه

دعا کن بخیر بگذره

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امکان داره این خون تازه هم علائم خارج از رحم باشه؟!

نمیدونم عزیزم یه سونو برو

من ماه پیش روز پنجم دوره رفتم ایودی بزارم انقدر لوس بازی دراوردم که دردداره دکتر گفت ماه دیگه روز اول خونریزیت بیا

از عوارض ایودی پرسیدم گف بارداری خارج رحمی

شما روز چندم گذاشتی؟

هزینشچقد شد؟

درد نداش؟🥴

نمیدونم عزیزم یه سونو برو من ماه پیش روز پنجم دوره رفتم ایودی بزارم انقدر لوس بازی دراوردم که درددا ...

من روز ۱۳ رفتم دکترم گفت دوره هات چند روزه هست منم گفتم ۳۱ تا ۳۵

گفت خوبه میشه گذاشت

خیلی هم خوب بود برام

درد خاصی نداشتم

در حد چند ثانیه یه درد خفیف

بعد یه گاز استریل گذاشت داخل گفت دو ساعت دیگه در بیار

خداروشکر تا شب لک هم ندیدم زیاد

همون اول یه لک دیدم و تا شب خوب بودم

شبش رابطه داشتیم

از فرداش لک قهوه‌ای داشتم

هزینه هم ۱۹۵ شد 

حالا شنبه میرم دکتر

توکل به خدا

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2728
من روز ۱۳ رفتم دکترم گفت دوره هات چند روزه هست منم گفتم ۳۱ تا ۳۵ گفت خوبه میشه گذاشت خیلی هم خوب ب ...

عزیزم حتما بیا بگو چکار کردی.من مهرماه ایودی گذلشتم آبان ۱۰ روزی پری شدم بعدش رفتم سونو گفت دستگاه افتاده اصلا سرجاش نیست.الان از موعد پریم گذشته هنوز نشدم.البته از کاندوم هم استفاده کردم.از استرس دارم میمیرم.فردا میرم تست بدم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
عزیزم حتما بیا بگو چکار کردی.من مهرماه ایودی گذلشتم آبان ۱۰ روزی پری شدم بعدش رفتم سونو گفت دستگاه ا ...

بی بی چک زدی؟!

کاندوم داشتی دیگه نگران نباش عزیزم

دستگاه اصلا دیده نشد؟!

یا جا به جا شده؟!

چشم من برم تکلیفم روشن شد خبر رو میدم

تاپیک میزنم

بی بی چک زدی؟! کاندوم داشتی دیگه نگران نباش عزیزم دستگاه اصلا دیده نشد؟! یا جا به جا شده؟! ...

اره منفی بود.بله من زخم خورده ام بارداری ناخواسته داشتم واسه همین همش استرس دارم و با آ یو دی از کاندوم استفاده هم کردم.ن گف دستگاه افتاده پایین تو واژنته اصلا سرجاش نیست گفت بهش اعتماد نکن چون احتمال بارداری داری.و این دستگاه فقط خونریزیتو زیاد میکنه دیگه هیچی.من ۱۰ روز پیش رفتم دراوردم.الان از موعدم گذشته و خبری نیست

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
اره منفی بود.بله من زخم خورده ام بارداری ناخواسته داشتم واسه همین همش استرس دارم و با آ یو دی از کان ...

آها

خب شاید بخاطر همون تغییرات باشه

تأخیر داری این ماه

میخوای دوباره بی بی بزن بعد برو آزمایش

ولی من بعید می‌دونم باردار باشی

انشاءالله خیره

آها خب شاید بخاطر همون تغییرات باشه تأخیر داری این ماه میخوای دوباره بی بی بزن بعد برو آزمایش ول ...

خدا کنه پری بشم دیگه دارم دیونه میشم

خدا کنه پری بشم دیگه دارم دیونه میشم

انشاءالله خیره عزیزم