2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوسال پیش ۲ماهه بارداربودم خودم سقطش کردم هنوز ک هنوزه خاب ندارم مث سگ پشیمونم آروم وقرارم رفت الان ۵ماهه باردارم اما جرات نمیکنم نازبچم بکشم باهاش حرف بزن سایه سنگین ی نگاه توخونم روسرمه حتی وسایلشونمیتونم ذوقش کنم باهام حرف میزنه میگه چرا منوکشتی چرا ولسه من اینکارونکردی هرچقد توبه کنم فایده نداره خدامنوببخشه اون بچه هم ببخشه چیزی ازبارگناهم کم نمیکنه اون ک‌حقش روخوردم زندگی نکرد اون جبران نمیشه خدا حالم رو نصیب هیچ کافری هم نکنه 

دوسال پیش ۲ماهه بارداربودم خودم سقطش کردم هنوز ک هنوزه خاب ندارم مث سگ پشیمونم آروم وقرارم رفت الان ...

خدا بهت صبر و آرامش بده ولی برا من خودش سقط شد رشدش متوقف شد

صلوات حال ادمو خوب میکنه؟ افسردم دستم به کار نمیره 

من خروقت فرستادم حالم خوب شده نیت کن بفرس راهکارایی ک از راه خداس همیشه جواب میده بهت امید میده 

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
2738
شبها اصلا نمیتونم بخوابم اصلا اصلا اصلا

من یوقت یه اتفاق بدی برام افتاد با خدا حرف زدم گفتم قول میدم نماز بخونم از تیپ ناجور در ببام چادر بزارم صلوات بفرسم سر سال نشد زندگیم دگرگون شد

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
من یوقت یه اتفاق بدی برام افتاد با خدا حرف زدم گفتم قول میدم نماز بخونم از تیپ ناجور در ببام چادر بز ...

توروخدا؟راس میگی؟نماز به من کمک میکنه؟؟؟خواب شبانه درست میشه

خدا بهت صبر و آرامش بده ولی برا من خودش سقط شد رشدش متوقف شد

خوشبحالت اصلن ناراحت نباش  خدادوستش ودوستت داشته بچه مشکل دار بهت نداده ازاین منظر نگاه کن وهروز ۱۴ مرتبه بگو سبحان الله خیلی آرامش میده داستان خودمو گفتم ک بدونی حال بدوخراب یعنی چی خداروشکر کن جای من نیستی دوسال هرشب گریه واقعا هرشب بدحوری مجازات شدم‌ عذاب وجدانش ولم نمیکنه 

اصلن غصه نخور خداروشکرکن هروقت دلت گرفت مرتب بگو الهی شکر خدایا بچه بعدی رو سالم‌ وسربلند کن نزارکسی برات دلسوزی کنه این بیشتر روحیتوخراب میکنه

راس میگی؟نماز حالمو خوب میکنه؟شبها میتونم بخوابم؟

عزیزم منم توحالتای افسرده باشم بیشتر از هرچیزی حالتای معنوی کمکم میکنه 

حالا امتحان کن با خدا حرف بزن انشالله بهتر شی 

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2706