2726
عنوان

بچه ها اونایی که کرونا داشتن میان خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من روز اول و دوم فقط سرفه داشتم،آخرای روز دوم بدن درد و روز ۳،۴ و ۵ تب هم داشتم،سرفه هام هم یهویی شروع شد اول تک تک بعد بیشتر شد،خودتو قرنطینه کن،سی تی هفته اول فایده نداره ولی حتما برو زیر نظر دکتر عفونی  

بچه ها آزمایش pcr فقط دقیقه که اونم حداقل ۲،۳ روز باید از شروع علائم گذشته باشه، الکی نرید روز اول تست بدبد منفی میشه خیالتون راحت میشه بعد چندروز مثبت میشه، هزینه اش هم که بماند 

و لطفا لطفا هرکس مبتلا شد شروع نکنه خوددرمانی،حتما دکتر عفونی بره و اگه هفته دوم بازم علائم داشت مخصوصا تب و تنگی نفس بره تا براش سی تی انجام بدن،بمیرم الهی مامان من با اینکه از اول زیر نظر دکتر بود و هفته اول خوب بود هفته دوم رفع اش درگیر شد و الان بیمارستان بستریه

و لطفا لطفا هرکس مبتلا شد شروع نکنه خوددرمانی،حتما دکتر عفونی بره و اگه هفته دوم بازم علائم داشت مخص ...

من اصلا هیچ چیزی ندارم اولش با مصرف ژل ضدعفونی کننده شروع شد خشکی گلو وسرفه هیچ علامت دیگه ای هم ندارم دکترم رفتم داروهاشو مصرف میکمم ولی سرفه هام وقتی میخوابم بیشتر شده از دیشب😭

درخواست دوستی قبول نمیکنم
من اصلا هیچ چیزی ندارم اولش با مصرف ژل ضدعفونی کننده شروع شد خشکی گلو وسرفه هیچ علامت دیگه ای هم ندا ...

ببین شایدم واقعا آلرژی تنفسی باشه و احتیاط میگه خودتو قرنطینه کنی و دکتر عفونی هم بری،این ۱،۲ روز ببین علائمت چطور میشه 

من گرفتم با سردرد و بدن درد و گلودرد و سرفه خشک ، امروز سومین روزمه ، بازم بدنم درد داره بااینکه کلی ...

چرا فکر می کنین اون همه قرص وآمپول درمان کننده ست  اونهافقط نقش مسکن وموقت داره وتازه سیستم ایمنی روضعیف می کنه وباعث می شه بیماری بیشتر طول بکشه یاشدیدتربشه  درمانهای خانگی وسنتی تاثیرگذاره

2706