2726

میترسم خیلی پایین باشه مشکلی پیش بیاد 

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قبلا باردار بودم ضربه میزد. همش میگفتم الان پاش میاد بیرون😑😂😂

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2728
من قبلا باردار بودم ضربه میزد. همش میگفتم الان پاش میاد بیرون😑😂😂

همش فک‌میکنم رحمم خیلی پایینه ک اینطوره دیروزم دکتر بودم شکم بند داده 

من استراحت مطلقي بودم اينطور بود 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

فکر نکنم برای من که پایین نبود اینجوری لگد میزد 

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️

من بارداری اولم دقیقا تو همین هفته های شما این حسو داشتم که ضربه های پسرم فقط پایین بود ومن میترسیدم رفتم دکتر بهم استراحت دادو گفت خوب میشه ولی بس ترسو بودم امپول هم بهم داد☺

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
من بارداری اولم دقیقا تو همین هفته های شما این حسو داشتم که ضربه های پسرم فقط پایین بود ومن میترسیدم ...

به منم آمپول داده ب نظرت بزنمشون دوتا داده هفته ای..آخه وقتی راه هم برم شکمم سفت میشه 

به منم آمپول داده ب نظرت بزنمشون دوتا داده هفته ای..آخه وقتی راه هم برم شکمم سفت میشه 

اره به منم هفته ای پرولوتون داده بود

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼