2737
2734
عنوان

لکه بینی😭

225 بازدید | 12 پست

تازه فهمیدم باردارم هر روز لک بینی دارم تا کی طبیعیه هی میگن طبیعیه استراحت باید بکنی؟امروز دیدم لک ندارم خوشحال شدم رفتم توالت با ادرارم اومد😭چرا اینجوریه؟هنوز دکترمم انتخاب نکردم😭پیش از خود شیاف بزارم طوری میشه یا با پزشک مشورت کنم؟ی پزشک عمومی فهمید باردارم😐اون متخصص زنان زایمان نفهمید😐واس همین هنوز دکتر خوب پیدا نکردم.همین دکتر عمومی قرص ایزوپرین داده بهم نمیدونم کارایی داره یا نه

💕😍عشقِ مامان بابا خوش اومدی به دنیامون😍💕
باید یه سونو بدی ببینی چه خبره اون تو بعد هم شیاف بزاری همین به ذهنم‌میرسه

تا شنبه صبر کنم چیزی نمیشه؟پنجشنبه جمعه معمولا دکترا نیستن🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا شنبه صبر کنم چیزی نمیشه؟پنجشنبه جمعه معمولا دکترا نیستن🙁

شرایط خانومها فرق میکنه دیگه

الکی بترسونمت که چی

من‌حامله شدم دوروز بعد ازمایش خونم ۸شب تاسوعا پهلوم درد گرفت اینقدر تو نت گشتم سونوی شبانه روزی پیدا کردم رفتم...۴هفته و ۲روزم یود

۹هفتگی هم دو قطره خون‌دیدم دوباره شب اربعین بود رفتم زایشگاه نزدیک خونه واسم‌سونو نوشت‌دوباره سونوگرافی شبانه روزی که از دستش داده بودم.

نمیتونم نسخه ی خودمو برات‌بپیچم

اما اینقدرم راحت نشین

درمانگاهها و بیمارستانهای اطرافت زنگ‌بزن ببین متخصص ندارن امروز؟

پاشو برو

2731
شرایط خانومها فرق میکنه دیگه الکی بترسونمت که چی من‌حامله شدم دوروز بعد ازمایش خونم ۸شب تاسوعا ...

من که حساب کردم6هفتمه میگن طبیعیه لک بینی هفته ششم ولی دیگه من11روزه لک بینی دارم ک فکرشم نمیکردم باردارم فک میکردم پریودیه.اره پیگیری میکنم خدایی نکرده زدتر نشه همش فک میکنم بچم نمیمونه😑اولش استرس بارداری حالا باز این کلا دنبال بهونم ب خودم استرس بدم الکی

2738

پیگیر باش حتما در اولین فرصت سونو بده بعد هم استراحت و شیاف با نظر پزشک استفاده کن. دور از جون شما من دوتا همینطوری سقط کردم فقط لکه بینی داشتم و بعد سقط☹☹☹

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
پیگیر باش حتما در اولین فرصت سونو بده بعد هم استراحت و شیاف با نظر پزشک استفاده کن. دور از جون شما م ...

استراحت بهم دادن دکترمو میخوام عوض کنم چون اصن نفهمید قندم بالاست حتی از علائمم نفهمید باردارم.شنبه حتما میرم