2726
اگه پسره بهش پودر بچه بزن فورا خوب میشه  اگ گل سر شوی هر داری بگو تا بهت بگم چکار کنی

مگه به دختر نباید پودر بچه بزنی؟ 

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان واسه شستن‌کوچیکه. ولی بعدها بعد از پی پی بشورش. به پوشک حساس نیس؟ پاهاشو با دستمال مرطوب پاک‌کن

وا کوچیکه ینی چی .ینی شما بچتون کوچیک بود نمی شستین من بچه رو از یک روزگی میشورم 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2728
الان واسه شستن‌کوچیکه. ولی بعدها بعد از پی پی بشورش. به پوشک حساس نیس؟ پاهاشو با دستمال مرطوب پاک‌کن

ینی بچه پی پی میکنه نمیشوری من همش میشستم بچه داغون میشه بدنش با دستمال مرطوب پاک کنی ک 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
بچه هامن چطوری تیکربزارم بلدنیستم

نمیدونم والا منم بلد نیستم😊

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

وازلین Wee من هنوزم بعد تعویض پوشک ب بدن بچم میزنم  فوری خوب میشه 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
مگه به دختر نباید پودر بچه بزنی؟ 

من دوتا پسر داشتم

دختر نداشتم نمیدونم خوب باشه پودر بچه بزنی بهش

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
وا کوچیکه ینی چی .ینی شما بچتون کوچیک بود نمی شستین من بچه رو از یک روزگی میشورم 

آخه اولن هنوز گردن نگرفته میترسم. بعدم هوا که سرده میترسم بشورم با اینکه خونه گرمه سرما بخوره. من از ۳ ماهگی میشورم. مگه دیگه خیلی کثیف کرده باشه. تا ۳ ماه هم با دستمال مرطوب کامل تمیز میکنم

تنبل نرو به سایه ، سایه خودش میایه  

دیگه وقتی هوا سرده..خونه سرده...بچه کوچیکه یه باد بخوره دل و پهلوش یخ میزنه

من‌تا نافش نیفتاد که اصلا نشستمش

پنبه و‌اب‌گرم همون کارو میکنن 

آخه چطور فقط شلوار بپوشه وقتی انقد پی پی میکنه

کهنه بزار واسش 😁 من پسرم ۴٠ روز پوشک کردم بعد تا ۴ ماه کهنه میزاشتم واسش ...خیلی زود سینه خیز رفت مجبور شدم دوباره ببندمش

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

خب اگه بخوای پوشک کنی که بدتر میشه یه چند روز تحمل کن وهر وقت پی پی کرد زود بشورش خوب میشه

بعد خوب شدنش هر زمانی که خواستی پوشک کنی باسنو جلوشو با پماد چرب کن دیگه نمیسوزه

زیرش پارچه بنداز۔۔۔پشتش مشما بدوز لنداز زبرش ۔۔۔پارچه رو عوض کن یه مدت باز باشه۔۔۔

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2706