2737
2734
عنوان

بدشانسی در عشق

534 بازدید | 41 پست

سلام من دختر هستم و آرکام اسم مستعار منه 

قبلا ی بار عاشق شدم و چند ماه با عشقم بودم اما بعدش عشقم با من کات کرد و با صمیمی ترین رفیقم رل زد

و چند روز پیش دوباره عاشق شدم 

و فهمیدم چند روز پیش این عشقم با یکی از رفیقام رل زده

واسه همین هیچوقت نمیخوام بدونه ک دوسش دارم 

چون من عاشق رفیقام هستم و خوشبختی شونو میخوام 

دارم دیوونه میشم 

میشه راه حل پیشنهاد کنید 

مغزم میخواد منفجر شه

تعداد رای : 23
نظرسنجی
خودکشی کنم
6
26%
ب عشقم بگم دوسش دارم و بعدش عذاب بکشم
3
13%
این موضوع رو تا ابد تو دل خودم نگه دارم
14
60%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهش میکنم اسمه گزینه اولو نیار بعدا حتی خودتم به این کارت میخندی بعدشم عزیزم سعی کن باهرکس رل زدی سریع عاشقش نشی لطفا چون پسرا هدفشون چیزه دیگست وبعدا شکنجه روحی میمونه واسه دخترا 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪
2738
خواهش میکنم اسمه گزینه اولو نیار بعدا حتی خودتم به این کارت میخندی بعدشم عزیزم سعی کن باهرکس رل زدی ...

عزیزم اولی 

اول عاشقش شدم بعد باهاش رل زدم 

دومی تو نگاه اول عاشقش شدم

عزیزم اولی  اول عاشقش شدم بعد باهاش رل زدم  دومی تو نگاه اول عاشقش شدم

باشه اینا عشقای مجردیه همه دارن اما هیچ وقت هیچ وقت بخاطر پسر یاهرچیزی اسم خودکشی نیار بعدشم اینا میگذره وبعدا خودت میخندی 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪

عشقتو ولکن

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
باشه اینا عشقای مجردیه همه دارن اما هیچ وقت هیچ وقت بخاطر پسر یاهرچیزی اسم خودکشی نیار بعدشم اینا می ...

کاش واقعا میشد ک بگذره 

اما من خیلی خوب احساسات خودمو نحوه عاشق شدنم رو میشناسم و ب راحتی کسیو فراموش نمیکنم

سعی میکنم فقط تا ابد درد بکشم

2706