2737
2734
عنوان

راه حل شما چیه

187 بازدید | 18 پست

۳ساله ازدواج کردم به ماگفتن ۵ماه کلا سربازی داره الان میگن یکسالو ۵ماه و اونموقع تو یه شرکت کارمیکرد یماه بعدش نرفت

چندین شب بدون خبر غیبش زده صبح برگشته خونه و گفته پیش دوستاش خوابیده 

دوستاشم نمیشناسم که بدونم چطورین و...

خرجی خونه هم نمیده کلا

خانوادش توهمچیه ما دخالت میکنن 

من یروز با اجازه خودش رفتم خونه دوستم بمونم اوناهم مرد نامحرم نداشتن پدرش به مادرم پیام داده که ما فکر میکنیم هروقت دخترتون اینجا نیست خونه شماست نه اینکه بفهمیم خونه دوستشه خیلی مامانم ناراحت شد تاحالا چندینو چنبار کتکم زده یبار رفتم پزشکی قانونی بقیه وقتا درو روم میبست تلفنارم جم میکرد میبرد توصندوق ماشینش تاچنروز ک اگه اثری هم هست بره بعدم کاملا کتمان میکنه که منو زده

فقط طلاق تامام

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر منم دقیقا مشابه شماس دقیقا تازه اون بچم داره بخاطر بچش نمیخاد جدا بشع تو اگه بچه نداری حتما جدا شو تازه اون مشروبم میخوره قماراشو نگم برات تو این سایت ها  ..... 

2731

من پدر ندارم و این قضایارم تا همین الان مادرم در جریان نبوده میترسیدم جوش بزنه اتفاقی واسش بیفته الان یهویی گفتم طلاق میخوام 

سربازیش شهرخودمونه میاد مرخصی حتی آماده باش خوردن پادگان زنگ زد که کجاست ما بهش دیشب مرخصی دادیم حتی نمیدونم شبو کجا مونده و گذرونده 

مرخصی داره یه زنگ نمیزنه حال منو بپرسه یا ببینه چی لازم دارم 

توخونه هیچی نداریم

خواهر منم دقیقا مشابه شماس دقیقا تازه اون بچم داره بخاطر بچش نمیخاد جدا بشع تو اگه بچه نداری حتما جد ...

ایشونم سیگاریه و مشروب میخوره من فقط همینارو میدونم بقیه چیزاشو اونجا نبودم ببینم چیکار میکنه ولی گوشیشو حتی جلوی خودش دستت نمیده بااینکه میدونه من فضولی نمیکنم

گوشیش همیشه سایلنته و میگه جواد بهم زنگ میزنه اما یبار شماررو سیو کردم و یه دختره بود به اسم زینب

من پدر ندارم و این قضایارم تا همین الان مادرم در جریان نبوده میترسیدم جوش بزنه اتفاقی واسش بیفته الا ...

ببین اول باهاش حرف بزن باهم ی مشاوره ای چیزی برید اگه تفاوتی ایجاد نشد طلاق خیلی زود طلاق بگیر 

ولش کن عزیزم این ادم ارزش زندگی نداره هیچ احترامی برات قاعل نیست و احترام بینتونم از بین رفته زندگیش یا تو براش بی ارزش شدید فقط طلاق کوتاهم نیا مهرتم بگیر ازش

2738
ایشونم سیگاریه و مشروب میخوره من فقط همینارو میدونم بقیه چیزاشو اونجا نبودم ببینم چیکار میکنه ولی گو ...

ن اون اصلا ی دخترم تو گوشیش نداره گوشیش دست منم هس حتی طلاق بگیر ادامه دادن فاید نداره اما قبلش ی مشاوره برو

ببین اول باهاش حرف بزن باهم ی مشاوره ای چیزی برید اگه تفاوتی ایجاد نشد طلاق خیلی زود طلاق بگیر 

چندبار قهر کردم اومده گفته دیگه اونکارو نمیکنه ولی حالا یواشکی انجامش میده و سربازیو بهانه کرده 

فامیل ما هر۲۴ساعت که سربازیه ۲۴ساعت مرخصی داره ولی ایشون میگه من هفته ای یبار اونم ۴.۵ساعت کلا مرخصی دارم هرچی میگم اسم فرمانده و یگانتونو بده که خودم پیگیر شم نه خودش میده نه پدرمادرش

چندبار قهر کردم اومده گفته دیگه اونکارو نمیکنه ولی حالا یواشکی انجامش میده و سربازیو بهانه کرده  ...

میشه طلاق بگیری ازش؟؟؟؟ مردا همشون بیشعورن واقعا خوب بد ندارن هرکاری کنی بهترین مرد زمین هم باشه فراموش میکنه و قدرتو نمیدونه حتی پدر پسرت 

عزیزم این دیگه چه خانواده ایه .طلاق بگیر دختر خوب میخای چکار

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706