2726

مبارک باشه عزیزم انشالله توش شادی و جشن برگزار کنید 

خدا به همه بی خونه و بی ماشینا کمک کنه 

بزرگترین ارزوم اینه که همه عزیزام به ارزوهاشون برسن و من بتونم با خیال راحت برای خودم حتی یک ساعت زندگی کنم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه دنبال خونه هستید و قسمت تان نمی شود.نماز امام جواد را ۹بار که بهتره صبح بعد از نماز صبح بخوانید به نیت امام جواد که امام نهم هستند بخوانید.درها به روتون باز میشه.البته اگر جواب نکرفتید دوباره دوره را شروع کنید.استغفار و توبه هم تو کارهای مهم خیلی نقش داره.

ما وسط شهر بودیم و خونه نوساز ولی به این نتیجه رسیدیم بالاشهر با فرهنگ بالا برای تربیت و زندگی مون مهمتر از خانه شیک منطقه پایین تراست.اونها که بچه پسر دارند بهتر می فهمند من چی می گم.

مبارک باشه عزیزم

ولی اینکه فامیلاتون بخاطر مکان خونه تون، نمیومدن خونه شمام، همچین نسان از بافرهنگیشون نیست.....

بهرحال هرکسی ی طرز تفمری داره

مگه سخصیت ادم به خونه و لباسش و... هست

این طرز تفکر خودش اوج بی فرهنگی و تازه به دوران رسیدگیه

سخت تر از اون فروش خانه قبلی مان بود که خیلی سخت و زیر قیمت فروختیم.اگر خانه تان هم فروش نمی رود باز نماز امام جواد را بخوانید یه هویی می بینید درهای آسمان و زمین باز می شه.واسه هرگرفتاری دنیایی می خوانند این نماز را.ولی من از وقتی خواندم و نتیجه گرفتم اطرافیانم همه معتقد شدند شدید همه دارند واسه گرفتاری شون می خوانند.و گره هم از کارشان بارشد.من اکثر دعاها و نمازها را تو این دو سال به جا آوردن ولی هیچی مثل نماز امام جواد نتیجه نداد.

زمانی هم که دنبال چیزی هستید و به آن نمی رسید از ته دلتون دعا کنید.و۱۲ بار سوره قدر را بخوانید و بگویید خدایا عظمت و بزرگی خودت را به من نشان بده.من وقتی دنبال خونه بودم می خواندم ولی پای خرید هرخانه رفتم یا قولنامه شد یا از فروش منصرف شدند.تا اینکه این خونه قسمتم شد الحمدلله.۳ساعت بود داشتم بنگاه ها را می گشتم و دعا میکردم و سوره قدر خواندم.تا اینکه این خونه قسمتم شد.همه می گفتند خدانمیخواهد بهت خونه بدهد دست بردار همانجا بشین ولی من سفت پای حرفم ایستادم.خسته نشدم.

تمام طلاهام را به جز گوشواره و پلاک و زنجیرم فروختم.طلاهام خیلی سنگین و شیک بودند.دلم هم نمی اومد ولی خواهرم راضیم کرد....البته خونه۱۵۰متری شیک نوساز دوتا خیابان پایین تر هم بود ولی شوهرم قبول نکرد.اون هم دلش می خواست بیایم این محله...خونه مامان و خواهر برادران این محله است.

2706