2726

شما ترم یک هستید؟ 

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترم اخر

یعنی برای ارشد می خواید بخونید؟ 

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
2728
اره  خیلی سخته سختتتتتت

برای ارشد چطوری باید خوند آیا کتاب تستی هست از کی باید بخونم لطفا جواب بدید ممنونم 

برای ارشد چطوری باید خوند آیا کتاب تستی هست از کی باید بخونم لطفا جواب بدید ممنونم 

برا ارشد باید منابع خوند در ضمن اگه میخوای ثبت نام کنی الان موقعشه بزنی گوگل منابع هم میاره والله خودم نمیدونم  اره دیگه ازمون تستیه

من دارم جزوه شهبازی میخونم

برام یه صلوارت میفرستی 
برا ارشد باید منابع خوند در ضمن اگه میخوای ثبت نام کنی الان موقعشه بزنی گوگل منابع هم میاره والله خو ...

من‌ که کلا مهندسی می خونم فرق داره ترم یکم 

می خ استم ببینم کتاب هست یا نه 

ممنونم موفق باشی