2726
عنوان

چ ساعت میخابین

225 بازدید | 28 پست

چ ساعت پا میشین من ۹ میخابم ۵:۳۰ پا میشم زندگی و کارام پربرکتر شده ب همه چی میرسم روزا کوتاهه شما چی

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچوقت خواب مرتب نداشتم امشبم که ۵ هوابیدم الان پاشدم رفتم دستشویی خوابم پرید دوباره باید بخوابم تا هرچند که شوهرخان بیدار بشه منو بیدار کنه صبحونه براش اماده کنم کارامم همیشه بی برکته 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
به امیده خدا ۲ یا ۳ شب میخابم و ساعت ۵ بیدارم بعده اون بیدارم تا ۹ صبح یا ۱۰ باز میخابم تا ۳ ۴ بعدظه ...

خخخ چ منظم

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!
هیچوقت خواب مرتب نداشتم امشبم که ۵ هوابیدم الان پاشدم رفتم دستشویی خوابم پرید دوباره باید بخوابم تا ...

همین الان صبحونه بزار خودش میخوره

اینه اگه با شوهرت بیدار بشی صمیمیت و نزدیکیتون بیشتر میشه پس بیدار بمون

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم

من ۱۱ صبح بیدار میشم نمیخوابم از نماز .ولی تو بارداری تو روزم میخوابم مثلا ۹ یا عصرا

ولی سخته چون همه خوابن من تنها سروصدا نباید بکنم که دختری و همسری بیدار نشن .چون برعکس من هستن نه اهل صبحانه نه زود بیدار شدن .مگه یه روزایی فداکاری کنن مثل دیروز که رفتیم آش خریدیم

خخخ چ منظم

مرتبی مهم نیست منهم اینه که با برنامه شخص دربیاد

مثلا من قبلا۱۲ شب میخوابیدم و صبح۵ بیدار میشدم

ولی الان یه هفته هست ۸ میبخوابم و ۱۲ تا ۵ بیدار میشم امشب ساعت ۳ بیدار شدم و اینجوری راحت ترم

درصمن میخوام شبا کلا بیدار بمونم چون روزا کوتاهه به درس و ... نمیشه رسید

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2706