2737
2734
عنوان

عمل لابیامینور

146 بازدید | 7 پست

سلام.من 21سالمه ومجردم.لابیا مینورم خیلی بیش از اندازه بزرگه وواقعااذیتم.شنیدم که ماماهاتومطب باقیمت مناسب عمل میکنن.درسته؟

خانواده مذهبی هستیم اگه بخوام بیمارستان عمل کنم بایدبه ملمان بابام وکل فامیل جواب پس بدم که چی هست وچرا.

خواهشا اگه خانما دکتر خوب یاماماکه تومطبش لابیاپلاستی انجام میده تومشهد سراغ دارین معرفی کنین که خیلی رو روحیه م اثرگذاشته.دوست دارم قبل از ازدواج این مشکلمو برطرف کنم

منظورت از اذیت چیه عزیزم؟اگه از نظر زیبائی منظورته اگه خودت دلت میخواد بحثش جداست اما اگه حس میکنی بعد ازدواج همسرت خوشش نیادو این حرفا اصلا این کارو نکن،چون در هر صورت یه خانم بعد ازدواج و بارداری بدنش از حالتی که تو مجردی داشته خارج میشه شکمش ترک برمیداره،وزنش میره بالا،سن آدم میره بالا که همه اینا زیباست،فقط تو سرمون کردن اینا نقصه اینا نقص نیست اینا یه چیز عادیه،خودتونو دوست داشته باشید به خاطر مردا دست به عمل نزنید،فقطو فقط هر کاری که میکنید دلیلش خودتون باشید نه به خاطر نظر یه مرد

من عمل کردم پیش دکتر زنان تو مطب بیمارستان لازم نیست

ماما ها هم انجام میدن 

اتفاقا کارشونم خوبه ولی من جرات نکردم برم پیش ماما رفتم پیش متخصص زنان 

خیلی عمل راحتیه 

قبلش مقدار خیلی زیاد زایلاپی بزن و بذار یک ساعت بمونه رو لابیا و پلاستیک بکش روش که نگیره لباس زیرت و بمونه روش 

مقدار خیلی زیاد اینطوری اصلا حس نمیکنی 

من که خیلی راصی ام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738