2726
عنوان

با قهر شوهر چکنم

278 بازدید | 18 پست

نمیدونم اسمش قهره یا نه 

ولی شوهرم اصلا اهل حرف زدن نیست 

سر یه موضوعی که دوست نداره و میخام باهاش حرف بزنم راضی شه اول میگه بخواب بعد پشتش و میکنه بعد پتو بالشت برمیداره میره تو اتاق دیگه میخابه 

صبح بیدار میشه انگار نه انگار با خودش حلش میکنه و من می‌مونم و حوضم 

خیلی این رفتاراش رو مخمه نمیدونم چکار کنم باهاش باز صحبت کردم که از این رفتارت ناراحتم هیچی نگفت فقط گفت زندگیمون خوبه و ناراحت نباش و... یکم بیشتر حرف زدم گفت سرم درد میکنه یکم دیگه حرف زدم گفت همش اعصاب من  خورد میکنی..... 

من دلم میخاد وقت ناراحتی حرفم و بزنم نتیجه بگیرم و حلش کنم اما اون دقیقا برعکس منه و وقتی ناراحتیم و میگم انگار براش مهم نیست حلش نمیکنه حتی نمیگه تکرار نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم شما خیلی خیلی راجع به این موضوعی که میگی صحبت میکنی !!!کلافه شده دیگه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728

کلا با خانوادم مشکل داره سر خانوادم خیلی اذیتم میکنه 

و هر چی میگم بیا باهام نمیاد.... 

میگه تو خونتون بهم توهین شده 

اخرین بار که اومد به محض رسیدن ما خواهرم و شوهرش رفتن داداشمم هواسش تو گوشیش بود 

اما خب مامان بابام تا حالا همیشه احترامش و گرفتن ولی میگه تا یک سال دیگه حدالقل اصلا نمیام خونتون.....

مطمئن باش قهر نیست .فقط فقط اون لحضه به خوابش فکر میکنه .این منی که ۱۴ سال زندگی مشترک دارم بهت میگم 

الانم اینقده همسریمو دوست دارم برام مهم نیست این رفتاراش .فقط بگمااا اگه قهر بکنه من محل نمیدم و عادی رفتار میکنم انگار نه انگار اتفاقی افتاده😁 خلاصع خودشون میفهمن ناز خر وجود نداره ...حا والا به قول کتاب ناز ونیاز ..زن ناز مرد نیاز

مردا از زنای غرغرو خوششون نمیاد سعی کن تو کاری کنی که اون دیگه اون کارو نکنه

اگه ده سالم راجع به ناراحتیم حرف نزنم خودش نمیفهمه ک....من غر غرو نیستم فقط میخام صحبت کنم ارومم باهاش حرف میزنم و مهربون ولی مثلا بهش میگم بیا خونه مامانم اینطوری رفتار میکنه

مطمئن باش قهر نیست .فقط فقط اون لحضه به خوابش فکر میکنه .این منی که ۱۴ سال زندگی مشترک دارم بهت میگم ...

دقیقا برعکس 

البته منم ناز نمیخرم همیشه اون اشتی میکنه ولی نه که ناز بکشه میاد حرف میزنه

قهر كرده جالبيش اينجاست يه اتفاقي افتاد من شاكي شدم بعد بجاي دلجويي هر كار دلش خواست كرد  حتي ...

عزیزم مردا همینن وقتی خودت شاکی شدی نباید میرفتی سمتش 

هر چقدر سخت باشه بذار اون بیاد 

2706