2726
عنوان

پزشک متخصص دو دقیقه ای بی انصاف

322 بازدید | 18 پست

۷۵ تومن پول ویزیت دادم رفتم تو یک دقیقه نکشید که دارو هم برام نوشت! نه معاینه درستی نه توجه درستی. 

۷۵ تومن هم زیادی گرفت پول ویزیت! فکر نکنم نرخ رسمی ۷۵ تومن باشه برای مطب متخصص گوش حلق بینی!

فکر کنم بیشتر توجهش روی بیمارانی بود که عمل بینی داشتن شاید به خاطر امید پولی که از اونا داشت. اخه یکی از دکترهای به اصطلاح گرون تهران هست.

واقعا چه ذات خرابی اخه دارن بعضی ها.

متخصص گوش حلق بینی خوب می شناسید که برای بیمارش وقت بذاره؟

یکی چند سال پیش رفتم درمانگاه بیمارستان مهر یه پیرمرد بود خوب معاینه می کرد و گوش میکرد. راضی بودم ولی حالا نمی خوام برم اونجا می خوام برم مطب که از لحاظ کرونا اینا بهداشتی تر باشه خلوت تر باشه.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کارت مشهد افتاد برو پیش پور صادق...رو دستش نیست ویزیتشم ۴۵

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

نمیدونم کدوم شهری ولی هرمزگان بیشتر دکتراشون همینن .اصلا انصاف ندارن خوب بیماری که ۶۵ وزیزیت میده میاد پیشت اول اینکه خصوصی حق ندارین ۳ نفری وزیزت کنین پس حریم خصوصی کجاست .دوم اینکه بد نیست حداقل معاینه نمیکنین حرف بیمار گوش بدین 

اکثرا همینن هنوز شرح حال نپرسیده نسختو پیچیدن😏😏

پول حروم. من راضی نبودم عزیزم. 💝 مرسی که اومدی تاپیکم. 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
نمیدونم کدوم شهری ولی هرمزگان بیشتر دکتراشون همینن .اصلا انصاف ندارن خوب بیماری که ۶۵ وزیزیت میده می ...

خدا از آدم های اینطوری نگذره واقعا. دزد جون آدمن.

دکترا بخاطر ترس کرونا اینجوری شدن سریع مریض رو ویزیت میکنن پرت میکنن بیرون😁

راست می گیا شاید دلیلش همین بود ولی چطور اونایی که اومده بودن برای گرفتن مشاوره عمل بینی بیشتر براشون وقت می ذاشت؟

تشخیصش در مورد مشکل شما غلط بود ؟ داروی اشتباه تجویز کرد؟ بعضی بیماری ها را اینقدر توی دوره کاریشون ...

آخه گوشم درد گرفته حتی توضیحاتم درست گوش نداد و معاینه نکرد دارو نوشت. احتمالا داروی شایع ترین بیماری که به ذهنش رسیده نوشته. 

واقعا همین طوره به نظر من اکثر درامدشون حرامه امیدوارم خدا سلامتی بده خودش که گذرمون به این جاها نخ ...

مرسی عزیزم خدا به شما هم سلامتی بده 💝💝💝🌸🌸🌸

همشون همینن حتی عمومی درمانگاه   . من که دکتر میرفتم دفترچه میدم قبل اینکه معاینه کنن شروع میکردن نسخه نوشتن منم بعد اون دیگه دکتر نمیرفتم اگرم مجبور بودم برم دفترچه رو که دادم با کمال پررویی می گفتم  لطفا گوش کنین بعد دارو بنویسین من خیلی داروها رو حساسیت دارم بهشون.   بهشون بر میخورد   حقشون بود

من سه روزبودسزارین شده بودم بچه ام بردم مطب دکتراطفال دکتراصلادست به بچه نزدمعاینه کنه ازم پرسیدبچه چندمه گفتم سومیه بجااینکه بپرسه مشکلش چیه وبچه رامعاینه کنه دعوام میکردچراسه تااوردی تودیگع خودت الاتجربه ات ازدکتراطفال بیشتره اخرم یه قطره بینی دادگفت ببربرازردی بستری کن همون لحظه که ازمطبش اومدم بیرون بردمش یه دکتردیگه اونیکی قشنگ معاینه کرد واسش دارو داد واینکه گفت بستری نمیخواد باهمین داروبرطرف میشه

2706