2733
2734
عنوان

جراحی دندان عقل

124 بازدید | 16 پست

خیلی درد داره؟؟

چقدر طول میکشع؟

تو کرج کدوم دکتر کارش خوبه؟

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در حين كار خير چون بي حسي زده اما بعدش بله تا روز اول كع وحشتناكه دردش اما كم كم دردش كمتر ميشه و ...

جراحیش چقدر طول میکشه؟

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2731

من دوستم انجام داد درد که زیاد داشت یه هفته نیومد مدرسه صورتش ورم کرد و سوپ چیز های نرم فقط می خورد یعد دو هفته خوب شد چون بخیه داشت و حواسش نبود می خندید و حرف میزد زیاد 

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
2738
من کرج  پیش دکتر رضا سلطانی رفتم جراح فک وصورت. خیلی راحت جراحی کرد.

کجاست مطبش؟ تو این شرایط کرونا تمیز و مطمئنه؟

وااای یادم انداختی😭 منم باید برم چهااارتا رو باید بکشم ای خداا😭 جدا جدا که پدرم درمیاد باهم میکش ...

خیلی دندون درد بده ...از سر شب تا الان‌از دندون درد هلاک شدم😢

کجاست مطبش؟ تو این شرایط کرونا تمیز و مطمئنه؟

ببین از زیر گذر چهار راه طالقانی به سمت میدون سپاه که میری دست راست نزدیکای شهر کتاب و ایستگاه اتوبوس و ایناس. من 5_6 سال پیش رفتم. مطبش اون موقع خوب تمییز بود

وفای تو را نازم ای اشک غم  که در دیده عمری تو را دیده ام
سلام منم میخوام برم پیششون ، شما اصلا چیزی حس نکردین؟ حتی اندازه امپول؟؟ من خیلی کم تحملم، چند دقیقه ...

سلام فقط آمپولی که واسه بی حسی زد یکم درد داشت.  نیم‌ ساعتم بیشتر طول‌ نکشید

وفای تو را نازم ای اشک غم  که در دیده عمری تو را دیده ام
2706