2410
2553
عنوان

بخاطر سرکارم.۶:۴۰ بیدار میشم.ساعت۵:۳۵ دقیقه بیدار شدم.عجب زد حالی

| مشاهده متن کامل بحث + 875 بازدید | 84 پست

برادر من مجردی 

شوهره من کارش اینه هر روز از ساعت ۵ صبح بره تا ۹ شب بعدم که میاد شام و میوه و چایی و تا با یه بچه بخایم بخابیم میشه ۱ ۲ .کلاااااا خوابش که زیاد بخابه ۳ نهایت ۴ ساعته و تا حالا یه بار گله نکرده .۳۲ سالشم هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما خانوادمون چ مادری چ پدری از ادم های کله گنده هستن ولی کو شوهرم قدر نمیدونه فکر میکنه خودص خیلی ع ...

واقعا چه شانسی داشته

البته همه چی پول نیست.باید زن ادم هم خوب باشه.

مگر نه خرج و مخارج بر عهده ی مرد هست

پدر من.به دامادهامون واقعا خیلی کمک کرد.خونه خریدن.همیشه هم کمک کرده

پدر شما هم کمک میکنه؟؟

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
2456
برادر من مجردی  شوهره من کارش اینه هر روز از ساعت ۵ صبح بره تا ۹ شب بعدم که میاد شام و میوه و ...

مجردم

بخاطر اینکه شما بهش دلگرمی میدی.بعدش خدای خیلی سخته

من ساعت ۱۶ میام خونه

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
برادر من مجردی  شوهره من کارش اینه هر روز از ساعت ۵ صبح بره تا ۹ شب بعدم که میاد شام و میوه و ...

دقیقا جوونا یکم راحت طلب شدن!

درصورتیکه تازه اول راهن

امثال همسر شما هرچی درمیارن خرج پوشک بچه میکنن هیچیم نمیگن فکر کن اینا بخوان خرج پوشک کنن که فرداش تو سطل اشغاله چقدر عذاب بکشن😅

واقعا چه شانسی داشته البته همه چی پول نیست.باید زن ادم هم خوب باشه. مگر نه خرج و مخارج بر عهده ی م ...

بله خونه ماشین جهیزیه خرجی خودم بنده خدا همه رو کمک کرد 😊 شوهرم ب جای دستت درد نکنه فقط میگه من عالیم....

باید ی زن میگرفت و من جواب منفی میدادم تا ببینم عالی بودن یعنی چی😊

2714
مجردم بخاطر اینکه شما بهش دلگرمی میدی.بعدش خدای خیلی سخته من ساعت ۱۶ میام خونه

هییییی 

از ساعت ۵ میره که ۷ سرکار باشه و تا ۵ شرکته بعده اونم تا ۹ با اسنپ .گاهی واقعا دلم میسوزه براش .اخه نه خوابش خوبه نه خوراکش اما اعتراض نمیکنه 😔😔😔😔منتیم نمیزاره هیچوقت واسه هرکاری که میکنم 

دقیقا جوونا یکم راحت طلب شدن! درصورتیکه تازه اول راهن امثال همسر شما هرچی درمیارن خرج پوشک بچه میک ...

من از ۲۱ سالگی دارم کار میکنم

کمبود خوابه دیگه

چیکار کنم

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
2706