2410
2553

من دیشب زایمان کردم کلی بخیه خوردم الان جای بخیه ها خیلی درد میکنه اصلا نمیتونم بشینم یا بلند شم حتی دستشوییم بزور میرم لطفا بگید این دردا تا کی ادامه داره؟واسه کمتر شدن دردا چیکار کنم؟توروخدا اگه اطلاع دارید راهنماییم کنید خیلی اذیت میشم حتی مقعدمم به شدت درد داره

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ومن به ارزوم رسیدم خدایا شکرت که اتفاق افتاد وشکرت که همیشه هوامو داری🥀❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا۲و۳روزاول‌دردمیکنن‌بخیه.هاکم‌کم‌بهترمیشی.هرشب‌بشین‌توتشت‌آب‌گرم‌ونمک‌دریا‌خیلی‌خوبه‌یه‌ربع‌کافیه

خداکنه زود خوب بشه واقعا خیلی حالم بده اصلا نمیتونم به بچمم رسیدگی کنم همش مامانم مراقبشه من فقط میتونم شیرشو بدم.اب و نمک باعث سوزش نمیشه؟اخه من عفونت ادراری شدید دارم 

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ومن به ارزوم رسیدم خدایا شکرت که اتفاق افتاد وشکرت که همیشه هوامو داری🥀❤
2720
قدم‌نورسیدتم‌مبارک‌باشه‌عزیزم

مرسی فداتشم خیلی ممنون😘❤

بعد هربار دستشویی بدنتو با سشوار خشک کن تا بخیه هات خوب نشن درد رو داری دیگه باید تحمل کنی روزی چند دقیقه هم تو تشت آب گرم و نمک دریا یا بتادین بشینی هم خوبه نمی دونم اینهمه تبلیغ زایمان طبیعی میکنن که دردش همون لحظه است و فلان ولی همش الکیه درد سرای بعد زایمان هم کم نیستن

2714
شير زن😍من كه اسمش هم مياد ميترسم 

قربونت عزیزدلم😘❤

اصلاااااا نشین یا دراز بکش یا میری دستشویی کارتو سرو پا انجام بده .شربت ملین بخور یبوست نگیری .بعد که کارت تموم شد خودتو با شامپو بچه بشور و با دستمال نخی در حده اینکه فقطآب اضافی گرفته بشه خشک کن من سرم شست و شو استفاده میکردم .بعدم ۵ دقیقه با ولوم نرمال سشوار خودت و خشک کن سره ۱۰ دوز خوب میشی .از من نصیحت تو تشت آب و بتادین اصصصصلللااا نشین چون باعث میشه بخیه هات خشک بشن و مثله سوزن فرو برن اذیت بشی 

بعد هربار دستشویی بدنتو با سشوار خشک کن تا بخیه هات خوب نشن درد رو داری دیگه باید تحمل کنی روزی چند ...

مرسی عزیزم.اره منم شنیده بودم دردش همون لحظس اما چهارشنبه شب زایمان کردم هنوز درد دارم خداکنه زود خوب بشم خیلی سخته اصلا نمیتونم بشینم 

شیاف استفاده کن..سشوار بگیر...من مرتب عنبرنسارام دود میدادم خداروشکر زودسرپا شدم

تو بیمارستان شیاف گذاشتم اما اصلا تاثیری نداشت.خداروشکر عزیزم

بعد هربار دستشویی بدنتو با سشوار خشک کن تا بخیه هات خوب نشن درد رو داری دیگه باید تحمل کنی روزی چند ...

بدن با بدن فرق میکنه

من زایمان طبیعی کردم و به خاطر شرایط نی نی از همون ساعت اول بعد زایمان سرپا بودم و یکسره فعالیت داشتم

حتی نرسیدم واسه بخیه هام کاری کنم

ده روزم نشد خوب شدم بدون هیچ کاری

دو روز اول مسکن خوردم و کلا چیزی حس نکردم

به درجه ی پارگی بستگی داره

درجه یک و دو سطحی ان و راحت خوب میشن

مرسی عزیزم.اره منم شنیده بودم دردش همون لحظس اما چهارشنبه شب زایمان کردم هنوز درد دارم خداکنه زود خو ...

خوب که میشی نهایتا دو سه روز دیگه دوست خودمم چند هفته پیش طبیعی زایمان کرد اونم مثل شما خیلی اذیت بوذ من بااینکه سزارین کردم آنقدر اذیت نشدم 

2706