2703
2553
عنوان

چرا این کارو کردم؟آدم اینقدر احمق

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه خورده زیاده روی کردی .باهاش منطقی حرف بزن بگو نمیخواستم اینطوری بشه نمیدونم چیشد یهو زیاده روی کر ...

چرا رد میدم از دست خودم خیلی شاکیم لعنت بهم اه   

چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره ؟
چیکار کنم راهکار توروخداااا

بش پیام بده معذرت خواهی کن بگو اصلا قصد دخالت کردن تو کاراتو نداشم فک کردم اینجور بهم نزدیک میشیم اما نمیدونستم تو ناراحت میشی دلشو بدست بیار کم کم خودش نرم میشه 

بعدم دیگه هیچوقت تحت هر شرایطی ب خودت اسیب نرسون 

2456
والا من ۵ ساله ازدواج کردم به شوهرم نگفتم گوشیت باید دست من باشه.تو هنوز هیچی نشده طرفو کردی تو قفس ...

عزیزم چی کنم حالا خب راهکار

معلومه خیلی بچه ای و رفتارات نرمال نیست حالا هرچی ایا ارزش داره سر پسر مردم دستاتو تیغ بندازی اخه این چه کاریه؟ مادر پدرت گناه ندارن؟ فکر کن واسه بچت این همه شب بیداری و زحمت بکشی بعد بچت سر یه عشق و عاشقی بچه گانه همون اول راه یا اخر راه دستشو تیغ بندازه چه حسی بهت دست میده.؟؟

عزیزم زندگی بالا پایین داره باید قوی باشی قلب و روحتو بزرگ کنی.اومدیم فردا طرف بعد دوماه ولت کرد اون وقت چیکار میکنی؟؟؟

بزرگ شو لطفا بعد وارد رابطه شو سعی کن مطالعاتتو بیشتر کنی و با ادمای با تجربه و دانا بیشتر صحبت کنی

معلومه خیلی بچه ای و رفتارات نرمال نیست حالا هرچی ایا ارزش داره سر پسر مردم دستاتو تیغ بندازی اخه ای ...

حالا چجوری دلشو به دست بیارم؟

2714
آره بگو شوخی کردم منظوری نداشتم گوشی هر کسی حریم شخصیشه و این جور حرفا 

گفتم ولی چ فایده کلا خراب کردم

ولی من خیلی بچگونه رفتار کردم اون دیشب بهم قولای قشنگی داد من خراب کردم  

بیچاره اون پسر که میخواد زندگیش رو با تو بسازه

دستمزذمدیگه چیه اه اه

بعد مستقیم گفتی ازهمه چیت سردر بیارم اخه چرا اینقدر ساده ای

بیچاره اون پسر که میخواد زندگیش رو با تو بسازه دستمزذمدیگه چیه اه اه بعد مستقیم گفتی ازهمه چیت سرد ...

خب شما که عاقلی راهنمایی کن چیکار کنم جمع بشه گندی که زدمو

حالا بحث گوشی به کنار .این واکنشا اصلا خوب نیستا .تیغ زدن دستت واسه هیچی .باور کن چند سال دیگه خندت میگیره 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706